Podzimní premiéry na Nově: Policie Modrava, Specialisté, Malé lásky

Pro hlavní kanál skupiny Nova se podzim začíná už v pondělí 21. srpna. V ten den bude odvysílán první díl nové série kriminálky Specialisté. Ve stejném týdnu se diváci dočkají i nových dílů Ulice a Ordinace v růžové zahradě a premiéry dalších programových pilířů.

Programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek osobně prezentovala podzimní programové pilíře na tiskové konferenci v Ledeburské zahradě. Ilustrační foto Juraj Koiš (mobilním telefonem)

Programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek osobně prezentovala podzimní programové pilíře na tiskové konferenci v Ledeburské zahradě. Ilustrační foto Juraj Koiš (mobilním telefonem)

Nové díly seriálů v týdnu od 21. srpna, premiéra „Tváře“ od 2. září

Nova vsadila už poněkolikáté na jistotu. Vedle svých tradičních stálic Ulice a Ordinace přináší seriály a formáty, jejichž úspěch u diváků má prověřený. Proto není překvapením, že už počtvrté uvede nové díly umělecké show Tvoje tvář má známý hlas. Místo nedělního večera však bude nová vydání vysílat už v sobotu.

Neděli si totiž vyhradila pro svůj další TOP produkt, seriál Policie Modrava. Rodinná kriminálka z prostředí šumavské přírody trhala před dvěma lety rekordy sledovanosti. Jednotlivé díly sledovalo v průměru 2,1 mil. diváků starších 15 let. Druhá série by měla mít osm dílů.

Programové novinky podzimu na úterní tiskové konferenci již tradičně prezentovala sama programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek. „Vedle nových projektů, mezi které patří jak seriály lokální produkce, tak dokumentární reality pořad, jsme připravili pokračování našich úspěšných formátů,“ řekla šéfka sekce programu.

Hlavní vysílací čas s výjimkou pátku vyplní Nova vlastní tvorbou

První dva hlavní pořady večera budou ve všech dnech kromě pátku patřit vlastní tvorbě skupiny Nova. Pondělní večery nabídnou druhou sérii kriminálního seriálu Specialisté s novými příběhy z exteriérů Prahy.

Úterky a čtvrtky zůstávají seriálovými dny a divákům přinesou standardně Ordinaci v růžové zahradě a publicistické pořady Víkend a Prásk!.

Každé pondělí nové díly kriminálky Specialisté, vždy ve středu nový projekt Malé lásky (podle britského formátu One Born Every Minute)

Každé pondělí nové díly kriminálky Specialisté, vždy ve středu nový projekt Malé lásky (podle britského formátu One Born Every Minute)

Středy budou patřit pořadům vyráběným na základě zahraniční licence. Vedle programové stálice Výměna manželek se na obrazovkách ve středu večer objeví nový dokumentární reality pořad Malé lásky (podle britského formátu One Born Every Minute). Díky němu diváci zblízka pohlédnou na intimní okamžiky nastávajících rodičů a poznají příběhy porodních asistentek i lékařů.

Pátky přinesou filmy, například premiéry Jak se zbavit nevěsty a Ostravak Ostravski, série Kameňák a Babovřesky, ale také populární filmy Probudím se včera, 10 pravidel jak sbalit holku, Slavnosti sněženek a další.

Tvoje tvář má známý hlas nově poběží v sobotu

Sobotní večer se ponese ve znamení pokračování úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas, ve které vystoupí nové tváře – Leona Machálková, Jan Kopečný, Aneta Krejčíková, Dalibor Gondík, Berenika Kohoutová, Tomáš Matonoha, Jitka Boho a Jan Maxián. V porotě usednou porotci Jakub Kohák, Janek Ledecký a nově Aleš Háma, v roli drama kouče se představí Martin Dejdar.

Protagonisté čtvrté řady soutěžní show Tvoje tvář má známý hlas. Ilustrační foto Juraj Koiš (foceno mobilním telefonem)

Protagonisté čtvrté řady soutěžní show Tvoje tvář má známý hlas. Ilustrační foto Juraj Koiš (foceno mobilním telefonem)

Neděli obsadí Policie Modrava s novými díly

V nedělním prime time nabídne TV Nova pokračování úspěšné kriminálky Policie Modrava a pak publicistický pořad Střepiny.

Podvečery v rámci pracovních dnů tradičně obsazuje seriál Ulice, který za první pololetí 2017 oslovil v hlavní věkové skupině 15-54 let v průměru každého třetího diváka u obrazovek. Ulice vstupuje už do své 13. sezóny a přinese nové zápletky i nové tváře. Pokračovat bude také soutěžní show Co na to Češi s Tomášem Matonohou.

Připravované projekty: Dáma a Král s Miroslavem Donutilem, Mise nový domov s Terezou Pergnerovou, Příběhy českých zločinů s Jankem Kroupou

Nova na tiskové konferenci ohlásila i další projekty bez konkrétního termínu uvedení. Jsou mezi nimi český detektivní seriál z právního prostředí Dáma a Král s Miroslavem Donutilem, Matějem Hádkem a Terezou Hofovou.

Investigativní reportér Janek Kroupa se vrátí na obrazovku s dokumentárním dramatem Příběhy českých zločinů s rekonstrukcemi skutečných případů. Dalším v žánru dokumentární reality bude cyklus Mise nový domov s Terezou Pergnerovou. Ta dá šanci na nový začátek lidem, kteří se ocitli na samém dně. Tým pořadu jim totiž ze stávajícího bydlení vykouzlí místo, kde budou mít možnost sbírat síly do života.

KLIKNUTÍM ZVĚTŠÍTE - Programové schéma hlavního kanálu TV Nova pro podzim 2017

KLIKNUTÍM ZVĚTŠÍTE – Programové schéma hlavního kanálu TV Nova pro podzim 2017

Nova 2 přinese nové řady seriálů 2 $ocky nebo Mladí a hladoví, Nova Cinema několik filmových premiér

Nova 2 již tradičně přivítá na podzim diváky seriálem Přátelé. Pokračovat budou také seriál Sex ve městě, sitkom Dva a půl chlapa i 2 Socky s premiérovou VI. řadou nebo Mladí a hladoví s premiérovou III. – IV. řadou. Večerní hodiny nadále patří pravidelné zpravodajské relaci TN2.

Nova Cinema přinese vedle populárních filmových snímků také několik premiér filmových trháků jako Interstellar, Whiplash nebo Black Mass: Špinavá hra.

KLIKNUTÍM ZVĚTŠÍTE - Programové schéma televize Nova 2 pro podzim 2017

KLIKNUTÍM ZVĚTŠÍTE – Programové schéma televize Nova 2 pro podzim 2017

Nova Action a Nova Sport s tradičními produkty bez výraznějších změn

Na Nova Action bude hned několik premiérových řad (Válka skladů, Mistři zastavárny, Černá listina). Pokračovat budou také seriály Walker Texas Ranger, Agenti S.H.I.E.L.D. a další. Na milovníky ledního hokeje čekají již tradiční Pátky na ledu.

Nova Gold pokračuje s nabídkou oblíbených seriálů, soutěžních pořadů i reality show ze zlatého fondu TV Nova. Děti si podvečer mohou užít ve společnosti animovaných hrdinů v rámci animovaného bloku Smíškové.

Sportovní stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 přinesou sportovním fanouškům atraktivní obsah. Hlavními pilíři na Nova Sport 1 budou i letos nejprestižnější hokejová liga světa NHL, Evropská liga UEFA, FA Cup, Community Shield, MotoGP, European PGA Tour a další. Nova Sport 2 se ponese znamení Mistrovství světa v šipkách, UFC, pěti prestižních evropských soutěží ragby, IndyCar nebo zápasů legendární basketbalové NBA.

KLIKNUTÍM ZVĚTŠÍTE - Programové schéma sportovního kanálu Nova sport 1

KLIKNUTÍM ZVĚTŠÍTE – Programové schéma sportovního kanálu Nova sport 1

KLIKNUTÍM ZVĚTŠÍTE - Programové schéma sportovního programu Nova sport 2 pro podzim 2017

KLIKNUTÍM ZVĚTŠÍTE – Programové schéma sportovního programu Nova sport 2 pro podzim 2017

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .