Podívejte se na fotogalerii z třetí série Fear the Walking Dead

Původní seriál televizní stanice AMC Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) se v pondělí vrátil na obrazovky s premiérovými díly třetí řady. Přinášíme několik fotografií k této novince.

Třetí série amerického seriálu Živí mrtví: Počátek konce (Fear the Walking Dead). Fotografie poskytla AMC Networks International CE

Třetí série amerického seriálu Živí mrtví: Počátek konce (Fear the Walking Dead). Fotografie poskytla AMC Networks International CE

Volné vysílání u Skylinku a na O2 TV Free

Oblíbený zombie seriál „Fear the Walking DeadŽiví mrtví: Počátek konce“ se v pondělí 5. června vrátil na AMC. Stanice je navíc volně dostupná zákazníkům vybraných operátorů.

Třetí sezona seriálu Fear the Walking Dead bude ve znamení obnovy rozpadlých rodinných vztahů a bojem nejen se zombie, ale i s ostatními přeživšími. Diváci mohli 5. května v brzkých ranních hodinách (3:00) sledovat celosvětovou premiérou v původním znění. A každé pondělí večer ve 22:00 si mohou epizodu užít i s českým dabingem.

I diváci, kteří nemají AMC ve svém standardním balíčku, mají možnost sledovat nabitý červnový program. Vybraní operátoři v České republice a na Slovensku totiž umožní její sledování na měsíc všem svým divákům.

Zákazníci Skylinku mají možnost červnový program na stanici AMC sledovat v rámci Skylink Ochutnávky. Podobnou možnost mají i zákazníci operátorů Slovak Telekom a Orange, kteří stanici AMC všem svým zákazníkům též zpřístupní na celý měsíc. A přímo pondělní premiéra třetí sezony Fear the Walking Dead byla zpřístupněná i českým divákům skrze volné vysílání u O2 na programu O2 TV Free.

Fear the Walking Dead – 3. série – fotogalerie

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .