Nova představila jarní novinky: seriál Drazí sousedé nebo show Tvoje tvář má známý hlas

Vedení televize Nova na dnešní tiskové konferenci představilo jarní programové schéma. Hlavní novinkou bude seriál Drazí sousedé, seriál Na vodě s Tomášem Klusem a zábavná show Tvoje tvář má známy hlas.

nova-spirala-651

Milan Šteindler v hlavní roli nového seriálu Drazí sousedé

Hlavní novinkou jarního vysílání bude seriál Drazí sousedé, v němž půjde o třicetimilionové dědictví. Bude se vysílat každé pondělí a středu. Ve všedních dnech tedy doplní populární Ordinaci v růžové zahradě, jež se vysílá tradičně v úterý a ve čtvrtek. V hlavních rolích nového seriálu se objeví Milan Šteindler, Dana Batulková nebo Lenka Zahradnická.

Dne 7. února odstartuje i dlouho avizovaná seriálová novinka Na vodě s Lukášem Langmajerem a Tomášem Klusem. Rovněž jde o komediální seriál. Hlavního hrdinu opustí žena, přijde o práci i střechu nad hlavou. Nezbývá nic jiného než se znovu odrazit ode dna a nadechnout se nad hladinou. Začíná nový život v hausbótové zátoce na Vltavě uprostřed Prahy.

Hudební reality show Tvoje tvář má známý hlas

Hlavním programovým tahákem sobotního večera má být nová zábavná show s prvky reality show, kde se opět bude zpívat. Nova po SuperStar a Hlasu zkouší další formát, kde účinkující bojují o přízeň poroty. Nová show s názvem Tvoje tvář má známý hlas se pokusí překvapit diváky novým konceptem a logicky i úplně novou scénou a vizuálem.

České celebrity se zde představí v rolích populárních světových hvězd. Nova tentokrát nevybere účinkující „z lidu“. Nabídne divákům známé tváře imitující zahraniční hvězdy. Vystoupit by měli Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Iva Pazderková, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus. Jejich výkony zhodnotí porota ve složení Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová a jeden hostující porotce. Moderátorem show bude herec Ondřej Sokol.

Za zmínku stojí i poznámka Novy ohledně maskování soutěžících. „Osm českých hvězd se každý týden za pomoci špičkových maskérů, prvotřídních kostymérů, stylistů a zkušených učitelů zpěvu, tance a herectví představí v netradičních rolích velkých osobností světové i české populární hudby. Profesionální tým vynaloží veškeré své úsilí, aby účinkující vypadali přesně jako legendární umělci, které mají soutěžící představovat.

Schéma hlavního kanálu TV Nova - jaro 2016. Klikněte pro zvětšení...

Schéma hlavního kanálu TV Nova – jaro 2016. Klikněte pro zvětšení…

Seriálové stálice a nové díly Výměny manželek

Na obrazovce se objevují dlouholeté seriálové stálice Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice. Seriál Atenát nabízí osm nových dílů. Z docu-reality shows uvidí diváci i nové díly Vyměny manželek.

Z domácí filmové tvorby bude k vidění třetí díl komedie Babovřesky nebo lovestory Pohádkář. Akviziční filmovou tvorbu doplní Iron Man 3, drama z prostředí formule 1 Rivalové nebo thriller John Wick.

Z akviziční seriálové tvorby se na obrazovce Novy objeví sedmá řada seriálu Mentalista, dvanáctá sezona Námořní vyšetřovací služby i detektivní seriál Policie Battle Creek.

Vybrané premiéry na kanálech Nova Cinema, Fanda a SMÍCHOV

Filmový a seriálový kanál Nova Cinema přinese v premiéře komedii Zachraňte pana Bankse nebo sci-fi Automata. Komediální SMÍCHOV nabídne premiérové díly seriálů Mladí a hladoví nebo Mellissa a Joey.

Nova sport láká na Evropskou ligu UEFA, basketbalovou NBA, šipky, rugby nebo Vladimíra Klička

Sportovní kanály Nova sport 1 a Nova sport 2 lákají na tradiční soutěže, ke kterým drží práva. Už probíhá vysílání play-off utkání nejstarší fotbalové pohárové soutěže anglických klubů FA Cup. Dále se očekává play-off fáze Evropské ligy UEFA, ragbyový turnaj Six Nations nebo MotoGP.

Výrazným programovým tahákem je i zámořská basketbalová soutěž NBA, turnaje v šipkách nebo zápasy boxerské legendy Vladimira Klička.

Výhodou pro diváky je i nová dohoda skupiny Nova se satelitní platformou Skylink, která umožní divákům sledovat programovou nabídku Novy v HD, včetně obou sportovních kanálů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .