Mňau TV rozšířila promo smyčku, nabízí provizorní program

Zvířecí televize MŇAU TV v průběhu minulého týdne v tichosti zařadila do svého programu nové pořady. Místo 20vteřinové smyčky přináší divákům domácí videa. K reálnému zahájení vysílání však nedošlo. Dle pozorování se jedná o provizorní program bez konkrétní struktury.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Program zatím nemá ucelenou strukturu

Mňau TV přitom zahájila zkušební vysílání ještě začátkem prosince. Program tehdy obsahoval pouze krátkou upoutávku s tím, že stanice začne vysílat „již brzy“. Šéf provozní společnosti Pál Milkovics následně ve svých mediálních vystoupeních zmiňoval několik termínů, kdy by nová televize mohla spustit plnohodnotný program. Ani jeden z těchto termínů sice Mňau TV nestihla, nakonec ale přece jen nasadila alternativu ke zmíněné upoutávce.

Ve vysílání se nyní objevují domácí zvířecí videa. Řada z nich se už kdysi objevila na YouTube. Mají poměrně nízkou obrazovou kvalitu a neběží ani v režimu celé obrazovky, pouze ve zmenšeném okně „na pozadí“. Program zatím nemá ucelenou strukturu, ani nejsou k dispozici podrobnější programové plány.

Společnost CE Media dokonce zařazení domácích videí nijak veřejně neohlásila. Z tohoto pohledu lze tedy současnou programovou nabídku brát pouze jako rozšíření již zmíněné promo smyčky. Ve vysílání se i nadále objevuje hláška „JIŽ BRZY“. Lze se tedy domnívat, že se ještě nejedná o plnohodnotné vysílání.

Mňau TV momentálně sází na domácí videa

Nová televize chce v první řadě nabídnout oddech a útěk od všedních starostí. „Věříme, že se Mňau se může stát tím kanálem, který přivede k televizi celou rodinu pohromadě,“ řekl loni ředitel televize Pál Milkovics.

Podle interních průzkumů provozovatele patří Češi k nejvášnivějším milovníkům domácích zvířat na světě a Mňau TV by dle jejich názoru neměla mít o diváky nouzi. Podle původních vyjádření by výrobu programu mělo zajišťovat několik desítek pracovníků v synergii se sesterským kanálem Mňam TV.

Jak naladit Mňau TV na běžnou anténu?

Mňau TV vysílá v multiplexu 4. Naladíte ji na běžnou anténu. Pokud na svém set top boxu přijímate například televizi Prima Comedy Central, měli byste mít k dispozici i Mňau TV. Pokud se vám v nabídce neobjevila, doporučujeme přeladit přijímač.

Nová televize zatím nevysílá v kabelu ani na satelitu. Není vyloučeno, že se časem objeví v nabídce některé kabelové společnosti.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .