Mňau TV i po čtyřech měsících vysílá prakticky jen rozšířenou promo smyčku

Televize MŇAU TV, která se hodlá specializovat na dokumenty a domácí videa týkající se zvířat, se probudila k životu na začátku února, kdy rozšířila svou promo smyčku o několikahodinový sestřih domácích videí.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Provizorní program bez konkrétních pořadů

Provizorní program bez konkrétní struktury ale pokračuje i v těchto dnech. Zkušební vysílání běží od začátku prosince. Podle původních plánů ale mělo už nyní běžet plnohodnotné vysílání. Možná je samozřejmě i varianta, že současná podoba vysílání je plnohodnotná. Ve vysílání se však i nadále objevuje hláška „JIŽ BRZY“. Můžeme tedy předpokládat, že ostrý program by měl vypadat jinak.

Nová televize zatím z pochopitelných důvodů nevysílá v kabelu ani na satelitu. Není vyloučeno, že se časem objeví v nabídce některé kabelové společnosti. V první řadě ale musí rozšířit svůj program, jelikož současná podoba vysílání nesvědčí o kvalitě.

Amatérská a domácí videa, vlastní tvorba a dokumenty zatím chybí

Zvířecí videa, která můžete nyní na Mňau TV sledovat, jsou pravděpodobně stažená z netu, nebo jde o videa zakoupená z různých fotobank, které nabízejí i video obsah. Řada vysílaných klipů se už kdysi objevila na YouTube. Mají poměrně nízkou obrazovou kvalitu a neběží ani v režimu celé obrazovky, pouze ve zmenšeném okně.

Není jasné, zda a kdy se Mňau TV posune k plnohodnotnému vysílání. Vedení provozní společnosti CE Media tuto televizi původně avizovalo jako program, který má v první řadě nabídnout oddech a útěk od všedních starostí.

Mňau TV lze sledovat pouze s využitím běžné antény

Podle interních průzkumů provozovatele patří Češi k nejvášnivějším milovníkům domácích zvířat na světě a Mňau TV by dle jejich názoru neměla mít o diváky nouzi. Podle původních vyjádření by výrobu programu mělo zajišťovat několik desítek pracovníků v synergii se sesterským kanálem Mňam TV.

Mňau TV vysílá v multiplexu 4. Naladíte ji na běžnou anténu. Pokud na svém set top boxu přijímate například televizi Prima Comedy Central, měli byste mít k dispozici i Mňau TV. Pokud se vám v nabídce neobjevila, doporučujeme přeladit přijímač.

Autor článku:

Komentáře (2)

    1. Harry

      Pračka? :))))) to by nejprve museli mít něco k vyprání :-D

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .