Mňam TV se vrátila do terestrického vysílání v Praze a okolí

Televizní stanice Mňam po několika měsících znovu mění svou distribuční filosofii. Prvně začínala jako volně šířený program, následně se přesunula pouze do placených platforem. Nyní hodlá znovu vysílat volně.

Studio televize Mňam a mediální skupiny S&P Broadcasting. Foto: S&P Broadcasting

Studio televize Mňam a mediální skupiny S&P Broadcasting. Foto: S&P Broadcasting

Televize Mňam využije fakt, že její připravovaný sesterský program z24 má v plánu vysílat terestricky. Pokud se v regionálních multiplexech objeví volná kapacita, vedle z24 se diváci dočkají i volného vysílání Mňam TV.

Taková situace nastala v Praze v případě společnosti Prague Digital TV s.r.o., která ve svém multiplexu zprovoznila dvě programové pozice pro Mňam TV i z24. Obě televize se objeví i na Plzeňsku díky firmě RTI cz a v Klimkovicích, kde signál zajišťuje firma B Plus TV.

Pro naladění kanálů Z24 a Mňam TV v regionálních multiplexech je potřeba přeladit váš set-top-box.

Kroky, které v tento moment podnikáme, jsou začátkem rozsáhlejšího konceptu strategie o distribuci společnosti S&P Broadcasting. V brzké době překonáme kapacitní problémy na celoplošných multiplexech na území České republiky. Zároveň se snažíme naslouchat žádostem našich diváků, kteří ztratily možnost sledovat kanál Mňam TV po jeho odchodu z DVB-T. Od 15. června se mohou těšit na návrat gastronomického kanálu Mňam TV do terestrického vysílání a vychutnat si tak léto s naším novým programem,” říká Pál Milkovics ze společnosti S&P Broadcasting, která je provozovatelem televizí Mňam a z24.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .