Lucie Šilhánová končí v Diváckých zprávách na Primě

Oblíbená moderátorka Lucie Šilhánová se po nedávném návratu do ranní show Evropy 2 rozhodla ukončit své působení v televizi. Divácké zprávy na Primě naposledy uvede v neděli 13. srpna.

Lucie Šilhánová, zdroj foto: FTV Prima

Lucie Šilhánová, zdroj foto: FTV Prima

V ranním vysílání Evropy 2 zároveň oznámila, že je těhotná a potvrdila to i bulvárním médiím. I to může být důvod odchodu z televize na vlastní žádost.

Primě moc děkuji za příležitost i možnost naučit se nové věci, a že jich bylo! Nicméně divočit jako kluci ve vysílání už se v pátém měsíci snad ani nehodí, tak to nechám na nich. Končím na vlastní žádost a jsem velmi ráda, že mi Prima vyšla ve všem maximálně vstříc,“ řekla Lucie Šilhánová v tiskové zprávě.

Lucii děkujeme za spolupráci, gratulujeme a přejeme jí hodně štěstí,“ poděkovala za TV Prima Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Adam Wolf

    Tak to je docela špatná zpráva… JEDINÁ INTELIGENTNÍ osoba v tomto neinteligentním pořadu. Ta se alespon chovala jako moderátorka a ne jako deb.. Kraus, který je trapný a ještě se v té trapnosti vyžívá. TO druhý co tam onu trojici doplnuje je pořád menší zlo, ale i tak odchodem Šilhánové odejdu i já ze sledování (už i tak občasného) narychlo posbíraných youtubových videí US provinience.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .