Kancelář Blaník pokračuje. Padla první klapka páté série

Marek Daniel alias Tonda Blaník hlásí návrat. První klapka nové řady seriálu Kancelář Blaník padla v úterý 13. prosince. V pořadí pátá série bude mít 14 dílů a odstartuje už předposlední den letošního roku. Jednotlivé epizody budou ke zhlédnutí v pátečních předpremiérách na Facebooku, od soboty pak kdykoli na internetové televizi Stream.cz.

Momentka z prvního dílu páté série Kanceláře Blaník. Foto pro Stream.cz Havel Parkán

Momentka z prvního dílu páté série Kanceláře Blaník. Foto pro Stream.cz Havel Parkán

Úvodní díl vystaví účet politické reprezentaci

Legendární lobbista Tonda Blaník (hraje Marek Daniel) je zpět a se svým týmem spolupracovníků, asistentem Žížalou (Michal Dalecký) a sekretářkou Lenkou (Halka Třešňáková) začíná znovu úřadovat.

Vracíme se v nové sezóně v již tradičním konceptu. Nepřidáváme postavy, ani neměníme prostředí. Jednoduše se popáté budeme snažit, aby seriál Kancelář Blaník byl opět tou břitkou a především aktuální politickou satirou, kterou najdete jen u nás na Stream.cz,“ říká šéfproducent internetové televize Lukáš Záhoř.

Úvodní díl s názvem Mikuláš zrekapituluje uplynulé měsíce a vystaví za ně politické reprezentaci účet. A o tom, že jim vše sečte bez servítků, myslím, není pochyb,“ naznačuje scénář první epizody producent Milan Kuchynka z produkční společnosti Negativ.

Seriál Kancelář Blaník lze přehrát na webech Seznamu, prostřednictvím aplikace Stream.cz v mobilech, tabletech, Smart TV značek Samsung a LG nebo v chytrých televizích s podporou technologie HbbTV, pokud jste v dosahu celoplošného multiplexu 4.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .