Kanály Sport1 a Sport2 na poslední chvíli prodloužily spolupráci s hokejovou KHL

České zastoupení skupiny AMC Networks dnes potvrdilo prodloužení kontraktu na vysílání ruské hokejové KHL i v sezoně 2017/2018. Programy Sport1 a Sport2 nabídnou 121 živých hokejových přenosů z KHL včetně všech 56 utkání slovenského týmu Slovan Bratislava.

khl-latin-651-480

Vedení Sport1 a Sport2 původně KHL do programu nezařadilo

K uzavření dohody přišlo na poslední chvíli. Kontinentální hokejová liga odstartovala prvním zápasem ještě v pondělí večer. V oficiálním programu stanic Sport1 a Sport2 však nebyla KHL zahrnuta. Zástupci televize potvrdili změnu programu až v průběhu dnešního dne.

Jsme rádi, že budeme moci opět slovenským fanouškům nabídnout zápasy Slovanu v KHL a pevně věříme, že jim přímé přenosy duelů “belasých“ přinesou spoustu radosti. Na stanicích Sport1 a Sport2 budou moci sledovat všechny domácí zápasy i duely venku v přímém přenosu a v HD kvalitě,“ řekl Evžen Chlanda, Country Manager AMC Networks International – Central and Northern Europe.

Sport1 se zaměří na TOP týmy KHL, Sport2 bude vysílat utkání Slovanu Bratislava

Slovan odstartuje sezonu již tuto středu (23. srpna v 18:30) na horké půdě obhájce trofeje SKA Petrohrad. První domácí zápas odehraje o nadcházejícím víkendu (30. srpna) v tradičním čase v 19:00 proti Dinamu Minsk.

Sport 2 dlouhodobě připravuje přenosy z utkání Slovanu v HD kvalitě a každý jeho zápas pokrývá 12 kamer. Komentátorem zápasů nadále zůstává oblíbený Matej Hajko. Jeho spolukomentátory budou Radoslav Hecl, Eduard Hartmann a Ján Lašák, zápasy Slovanu na hřištích soupeřů bude komentovat kromě Mateja Hajka i Ondřej Voršilka.

Duely ostatních TOP týmů Kontinentální hokejové ligy bude možné sledovat na stanici Sport1. Celkem se na tomto programu objeví 65 utkání nejlepších týmů, mezi které patří například SKA Petrohrad, CSKA Moskva nebo Lokomotiv Jaroslavl.

Program Sport2 před čtyřmi lety poutal na zápasy KHL poměrně odvážným způsobem. Na fotce modelka Andrea Járová. Foto: archiv Sport2

Program Sport2 před čtyřmi lety poutal na zápasy KHL poměrně odvážným způsobem. Na fotce modelka Andrea Járová. Foto: archiv Sport2

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .