Kanály Sport1 a Sport2 avizují nadprůměrný počet přenosů o víkendu

Hlavním tahákem víkendového programu bude závod Formule 1 v belgickém Spa. Objeví se několik přenosů fotbalové Serie A a Ligue 1, dva zápasy NFL Preseason a dva přenosy hokejové Ligy mistrů včetně česko-slovenského derby mezi Nitrou a Plzní.

Sportovní televize. Ilustrační foto - fotobanka Shutterstock

Sportovní televize. Ilustrační foto – fotobanka Shutterstock

Formule 1

Velká cena Belgie F1 patří k největším tahákům víkendového programu. Kvalifikace se na Sport1 objeví v sobotu od 14:00, hlavní závod v neděli 14:00 na Sport2. Diváci uvidí i závody GP2 a GP3.

Fotbal – italská Serie A a francouzská Ligue 1

V Itálii se v sobotu večer bude hrát prestižní utkání Neapol – AC Milán. Tento zápas bude především o slovenském souboji Marka Hamšíka a Juraje Kucky. Přenos vysílá Sport2 od 20:45. V neděli večer budou následovat zápasy Inter Milán vs. Palermo (18:00) a Cagliari vs. AS Řím (20:15) – na Sport1. Z francouzské Ligue 1 se objeví pouze zápas AS Monako vs. Paris Saint Germain na Sport2 v neděli od 20:15.

Hokej – Liga mistrů

Plzeň hraje v Nitře, Pardubice čeká cesta do Gothenburgu. Zápasy se hrají ve stejnou dobu v sobotu od 16:45, resp. od 17:00. Na obou kanálech tak bude hokej.

NFL Preseason

Příznivci amerického fotbalu mohou sledovat další dva zápasy z předsezónní přípravy. V sobotu v noci se vysílá duel Oakland Raiders – Tennessee Titans, v neděli bude k vidění zápas Jacksonville Jaguars – Cincinnati Bengals. Nevýhodou je v obou případech noční vysílací čas od 02:00.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .