Kabelová UPC překročila hranici 600 tisíc zákazníků. Hlásí i nárůst odběratelů videoslužeb

Největší poskytovatel služeb pevné kabelové televize, společnost UPC Česká republika, překročil v minulém roce hranici 600 tisíc zákazniků. Společnost v roce 2015 spustila dvě nové služby – konkrétně interaktivní televizi Horizon s videotékou My Prime a připojení UPC Wi-Free, které využívá infrastruktury klientů k bezplatnému připojení ostatních klientů UPC k internetu.

Generální ředitel UPC Česká republika Frans-Willemm de Kloet, foto: UPC

Generální ředitel UPC Česká republika Frans-Willemm de Kloet, foto: UPC

Společnosti se daří zlepšovat dostupnost služeb s kompletní nabídkou. Počet domácností s dostupností digitální televize a vysokorychlostního internetu vzrostl v roce 2015 díky modernizaci a nové výstavbě sítě o 62 600 potenciálních domácností na hodnotu 1,4 milionu možných klientů.

V loňském roce jsme nově získali na 9 600 předplatitelů videoslužeb. Výrazný růst zaznamenaly také služby vysokorychlostního internetu, kde došlo k navýšení o 11 400 zákazníků. Nadále pokračoval odliv předplatitelů pevných telefonních linek, a to přibližně o 8 400. Výrazně nyní investujeme do modernizace a výstavby sítě. Díky tomu se zvýšil počet domácností s dostupností UPC služeb o 88 400 přípojných míst. Oddělení B2B se dařilo zlepšovat především vsegmentu malých firem, kde jsme získali 3000 nových zákazníků, což znamená růst o 21 % oproti roku 2014,“ komentuje obchodní výsledky za rok 2015 generální ředitel UPC Frans-Willem de Kloet.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .