Jak naladíte program Prima MAX? Zkušební vysílání už běží

Nový filmový a seriálový kanál z portfolia skupiny Prima sice odstartuje až za týden, v pátek 20. listopadu. Zkušební vysílání je však dostupné už nyní. Jak tedy televizi Prima MAX naladíte?

prima-max-akce

Máte Primu love a Primu ZOOM? Určitě naladíte i Primu MAX

Stanice Prima MAX bude vysílat ve stejné síti, kde nyní sledujete televizi Prima love a dokumentární kanál Prima ZOOM. Pokud tedy přijímáte televizní vysílání na běžnou anténu a zmíněné dva programy máte na svém set top boxu, můžete si naladit i Primu MAX. Stačí zapnout automatické ladění vašeho set top boxu.

Prima MAX bude dostupná celoplošně s výjimkou severní Moravy, kde se objeví až za tři měsíce. Do zahájení řádného vysílání poběží na stanici PRIMA MAX promo smyčka. Informace o aktuálním vysílání se diváci dozvědí na webu www.digistranky.cz, případně z webu televize Prima max.iprima.cz.

Přišli jste kvůli Primě MAX o vysílání vaší regionální televize? Zkuste přeladit set top box

Kvůli spuštění Primy MAX může v některých regionech dojít k přesunu vysílání tamní regionální televize. Je tedy možné, že na programové pozici vaší regionální televize nyní uvidíte právě vysílání stanice Prima MAX.

Pokud jste přišli o vysílání vaší lokální televize, můžete jej znovu naladit podle pokynů na webu dotyčné stanice.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .