Finále hokejové Ligy mistrů za účasti Sparty na Sport1 i bezplatně na satelitu

Třetí sezóna evropské klubové soutěže Champions Hockey League má před sebou jediné finálové utkání. Hokejová Sparta má šanci narušit tradiční hegemonii skandinávských klubů. Přímý přenos odvysílá český placený sportovní kanál Sport1. K dispozici bude i neplacený přenos německé stanice Sport1 DE na pozici 19,2 st. východně.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Dnešní soupeř Sparty je už potřetí ve finále

Hokejová Liga mistrů navazuje na někdejší turnaj European Trophy. Navzdory atraktivnímu jménu se ve skutečnosti nejedná pouze o turnaj mistrů. Soutěž je otevřena pro desítky evropských klubů. HC Sparta Praha jako jeden ze zakládajících členů této soutěže má jedinečnou šanci celý turnaj vyhrát – pokud zvládne dnešní finálový večer v Göteborgu proti domácímu týmu Frölunda HC. Právě švédská Frölunda je už potřetí ve finále a obhajuje prvenství z předchozí sezóny.

Finále bylo v předešlých letech pouze skandinávskou záležitostí. Pražská Sparta je prvním klubem mimo Skandinávii, který se probojoval do finále. Klub ve vlastnictví legendárního brankáře Petra Břízy vycítil příležitost a soustředil se na úspěch právě v této soutěži.

Česká Tipsport extraliga přitom vyslala do Ligy mistrů až šest svých klubů. Fakt, že se do finále probojovala právě Sparta, nemusí být náhodný. Pražský klub totiž patří k nejhlasitějším podporovatelům evropské hokejové soutěže a Ligu mistrů bere skutečně vážně.

Přímý přenos k dispozici na placené i neplacené stanici

HC Sparta má možnost narušit nadvládu severských celků v této soutěži a jako první český tým zvednout nad hlavu trofej pro vítěze Ligy mistrů. Přímý přenos bude pro český trh vysílat stanice Sport1 dnes večer od 18:45 hod. ve vysokém rozlišení tradičně s kvalitním českým komentářem.

Dobrou zprávou pro diváky je i možnost sledovat zápas na neplacené stanici přes satelit. Hokejovou Ligu mistrů totiž dlouhodobě vysílá i německý kanál Sport1 DE, který je k dispozici bezplatně i pro české diváky. Program je možné sledovat na pozici 19,2 st. východně. Zápas je v rámci volného vysílání k dispozici pouze ve standardním rozlišení,

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .