DIGI TV spouští novou sportovní talkshow s Michalem Hrdličkou

Sportovní komentátor Michal Hrdlička představuje ve spolupráci s DIGI TV zbrusu novou talkshow se sportovním zaměřením. Vysílat se bude jednou za čtrnáct dní na webu. První díl je už k dispozici.

Michal Hrdlička v talhskow Česká ulička Michala Hrdličky s hokejistou Radkem Smoleňákem. Screenshot z webu digisupersport.cz

Michal Hrdlička v talhskow Česká ulička Michala Hrdličky s hokejistou Radkem Smoleňákem. Screenshot z webu digisupersport.cz

Prvním hostem Michala Hrdličky je hokejista Radek Smoleňák, který den před čtvrtfinále mistrovství světa odpovídá mimo jiné na otázky týkající se hokejové reprezentace.

Česká ulička Michala Hrdličky se natáčí na terase nového pražského administrativního centra Florentinum.

Je to opravdu krásný prostor, který má daleko lepší atmosféru než klasická vnitřní studia,“ pochvaluje si moderátor Michal Hrdlička. Mezi hosty jeho talkshow nebudou jen sportovci, ale i trenéři, funkcionáři nebo osobnosti ze světa šoubyznysu.

Nový projekt DIGI TV umístila na webové stránky digisupersport.cz a spolu se zahájením talkshow byla spuštěna i stránka na Facebooku.

michal-hrdlicka-ceska-ulicka

Jsme rádi, že naše spolupráce s Michalem Hrdličkou dostává nový rozměr. Věříme, že jeho pořad diváky zaujme. Na jeho moderátorské výkony v televizních studiích máme velmi pozitivní ohlasy,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

Na stránkách digisupersport.cz najdou návštěvníci aktuální informace z fotbalové anglické Premier League, španělské La Ligy či z tenisových turnajů ATP, které DIGI TV v České republice exkluzivně vysílá. Nechybí ani kompletní program sportovních kanálů DIGI Sport 1 HD, DIGI Sport 2 HD a DIGI Sport 3 HD.

Premiérový díl nového pořadu Michala Hrdličky umístila DIGI TV na web ve středu 17. května.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .