Další překvapivá akvizice: DIGI TV koupila exkluzivně anglickou Premier League

Souboj mezi televizemi O2 Sport a Digi sport o to, kdo bude v příští sezoně vysílat Premier League, pomyslně vyhrála skupina DIGI TV a její vlastník LAMA Energy Group. Skupina překvapivě oznámila zakoupení exkluzivních práv na tuto soutěž i pro další sezony.

televize-fotbal-grafika

Premier League a La Liga mohou být obrovským lákadlem pro nové klienty

Český satelitní operátor DIGI Czech Republic (DIGI CZ), který provozuje satelitní televizi Nová DIGI TV, získal v krátké době exkluzivní práva na další prestižní fotbalovou soutěž. Po španělské fotbalové lize – La Liga, oznámil satelitní operátor nákup exkluzivních práv na anglickou Premier League pro Českou republiku i Slovensko. Nová DIGI TV se tak stává jedinou televizní platformou, na které bude možné v příštích třech sezónách sledovat anglickou Premier League.

DIGI CZ, v jejíž programové nabídce má Premier League pevné místo již řadu let, získala práva na vysílání nejvyšší anglické fotbalové ligy na další tři sezóny 2016/2017, 2017/2018 a 2018/2019 a to exkluzivně pro Českou republiku i Slovensko.

Digi sport proniká do domácností i přes internet

V poslední době jsme zaznamenali řadu dotazů od našich diváků, zda budeme na Nové DIGI TV pokračovat s vysíláním zápasů anglické Premier League i v další fotbalové sezóně. Osobně mě moc těší, že jsme našim fotbalovým fanouškům mohli udělat radost a zajistili si exkluzivní vysílací práva rovnou na další tři roky. Pracujeme na tom, aby Nová DIGI TV byla jasnou volbou číslo jedna pro sportovní fanoušky, ale záleží nám i na tom, abychom měli skvělou nabídku také pro všechny ostatní diváky,“ řekl Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI Czech Republic.

Další novinkou od DIGI CZ v letošním roce bude start nové OTT platformy s pokročilými funkcemi pro diváky, kteří preferují sledování televize přes internet na mobilních zařízeních, chytrých telefonech, tabletech nebo přímo na televizi.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .