Čtvrtí řada show Tvoje tvář má známý hlas odstartovala v sobotu

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas se už v sobotu večer vrací na obrazovky se svojí čtvrtou řadou. Každý týden vystoupí například Leona Machálková, Tomáš Matonoha, Aneta Krejčíková, Dalibor Gondík, Berenika Kohoutová, Jan Maxián, Jitka Boho a Jan Kopečný. kteří se představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Vynovená scéna show Tvoje tvář má známý hlas. Foto: archiv TV Nova

Vynovená scéna show Tvoje tvář má známý hlas. Foto: archiv TV Nova

Aleš Háma novým členem poroty

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas se už v sobotu večer vrací na obrazovky se svojí čtvrtou řadou. Diváci budou každý týden sledovat vystoupení Leony Machálkové, Tomáše Matonohy, Anety Krejčíkové, Dalibora Gondíka, Bereniky Kohoutové, Jana Maxiána, Jitky Boho a Jana Kopečného, kteří se představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

V porotě diváci uvidí osvědčenou dvojici – Jakub Kohák a Janek Ledecký. Novou posilou se stane Aleš Háma. Hereckým koučem bude Martin Dejdar. Diváci se mohou těšit i na několik překvapení. V jednom dílu usedne do poroty světově známý host – supermodelka Karolína Kurková. V první epizodě navíc na diváky čeká speciální číslo, ve kterém uvidí účastníky předchozích řad s hitem od Backstreet Boys.

Šikovný tým maskérů měl v prvním dílu nové řady nejvíce práce s proměnami Leony Machálkové, Honzy Maxiána a Dalibora Gondíka, kteří strávili v maskérských křeslech nejvíce času. Vzhledem k velkému horku, které za letního počasí ve studiu panuje, musel Honza Maxián o pauzách svou masku „odvětrávat“ a utírat pot, který se pod latexem hromadil.

Po třech řadách dostal moderátor pořadu Ondřej Sokol zbrusu nové prostředí za scénou u výtahu, který dopravuje soutěžící na jeviště. Nový design scénografa Marka Hollého se skládá z 60 m2 speciálního zrcadlově lesklého černého lamina. Vše je doplněno několika LED pásy.

Čtvrtá série show Tvoje tvář má známý hlas startuje v sobotu ve 20.20 na Nově.

Tvoje tvář má známý hlas – 4. řada – fotogalerie

Aneta Krejčíková. Foto: archiv TV Nova

Aneta Krejčíková. Foto: archiv TV Nova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .