AMC uvede první díl nové řady Živí mrtví: Počátek konce na dvou kanálech zároveň

Světová premiéra 2. řady seriálu Fear the Walking Dead – český název Živí mrtví: Počátek konce – bude na filmové a seriálové stanici AMC odvysílána dne 11. dubna. První díl souběžně uvede Film+.

Foto: AMC Networks

Foto: AMC Networks

AMC poprvé v historii využije tzv. „Roadblockové vysílání“ a umožní diváků dvou svých stanic současně sledovat první díl druhé série. Vedle vlajkového kanálu celé skupiny tedy první díl nové řady Fear the Walking Dead uvede i primárně filmový kanál Film+. Následující epizody uvidí diváci už jen na stanici AMC.

Novinkou bude také vysílání interaktivní diskusní show pod názvem „TalkingDead”. Touto show mohou diváci sledovat hned po odvysílání premiérového dílu samotného seriálu a bude ji provázet Chris Hardwick. V prvním dílu přivítá hosta Cliffa Curtise, který v seriálu představuje Travise Manawu. Dalším hostem bude výkonný producent Dave Erickson.

Dave Erickson, Cliff Curtis, Kim Dickens, Chris Hardwick v pořadu Talking Dead. Foto: Jordin Althaus pro AMC Networks

Dave Erickson, Cliff Curtis, Kim Dickens, Chris Hardwick v pořadu Talking Dead. Foto: Jordin Althaus pro AMC Networks

V show „Talking Dead“ dá Hardwick prostor fanouškům, hercům, producentům a televizním nadšencům, bude shrnovat nejnovější díly a probírat otázky a poznámky diváků. Kromě diskusí a komentářů k nejnovějším událostem představí show i exkluzivní klipy a ukázky ze zákulisí. Tato show byla v roce 2015 nominována na cenu Primetime Emmy v kategorii „Výjimečný interaktivní pořad“.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .