Televize AMC a Film+ odvysílaly premiéru druhé řady seriálu Živí mrtví: Počátek konce

Světová premiéra druhé řady seriálu Živí mrtví: Počátek konce se objevila v pondělí večer ve vysílání dvou kanálů z portfolia mezinárodní skupiny AMC. Novinkou je zejména uvedení na filmové stanici Film+.

Scéna z druhé řady seriálu Živí mrtví: Počátek konce (Fear the Walking Dead). Foto: AMC Networks

Scéna z druhé řady seriálu Živí mrtví: Počátek konce (Fear the Walking Dead). Foto: AMC Networks

AMC poprvé v historii využívá tzv. „Roadblockové vysílání“ a umožní divákům dvou svých stanic současně sledovat první díl druhé série. Vedle svého vlajkového programu AMC toto dílo zpřístupní i na většinově filmové stanici Film+. Týká se to ale pouze prvního dílu. Další epizody už odvysílá exkluzivně pouze kanál AMC.

Tato značka patří v USA k nejpopulárnějším kabelovým stanicím vůbec. Ve všech částech světa, kde působí, razí podobnou strategii. Své původní seriály a tvorbu uvádí na většině trhů současně. Diváci v Evropě mají buďto možnost sledovat světovou premiéru souběžně s americkým trhem – většinou v nočních hodinách – nebo mohou shlédnout opakované vysílání v lepším čase, obvykle pouze několik hodin po odvysílání v USA.

Společné vysílání prvního dílu druhé řady seriálu Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) startuje dnes, tedy v pondělí 11. dubna od 22:00.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .