Taháky netáhnout – televizím mizí diváci

televizemaleTelevize vytáhly na diváky své podzimní trumfy. Jenže ti zůstávají relativně chladní. Česko Slovenské Superstar se stále nedaří přeskočit Chalupáře a i osvědčené jistoty na jiných stanicích zůstávají za očekáváním.

V minulém týdnu jsme informovali o slabém startu stavební reality show Dům snů (zde) i o tom, že Česko Slovenská Superstar zůstává za očekáváním, sice těsně poráží Vyprávěj na ČT1 (v pondělí), ale v neděli zůstává za očekáváním i za desítky let starými Chalupáři.

Česko Slovenská Superstar si včera opět moc nepolepšila. Sledovalo ji 1 634 tisíc diváků a byla překonána (sice jen o dva tisíce) pořadem Střepiny. I podíl na publiku zůstal u ČS Superstar pod průměrem – 39,55% je o několik procentních bodů méně než bývá týdenní průměr v prime time (19:00 až 23:00). Konkurenční premiéru televizního filmu Bekyně mniška na ČT1 vidělo 1 296 tisíc diváků (podrobnou recenzi tohoto snímku připravujeme na středu).

Nedaří se však ani veřejnoprávním stálicím. Páteční hit Uvolněte se, prosím, který běžně dosahoval sledovanosti přes milion diváků, tentokrát vidělo 837 tisíc diváků (share 28,34%). Pátečním vítězem byla Ulice se sledovaností lehce přes milion.

Zdroj: ATO – Mediaresearch; údaje jsou platné pro kategorii 15+

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .