Rádio BLANÍK v létě: Prázdninový krajánek, hospoda na kolečkách a české pondělky

Prázdninové měsíce jsou i letos na Rádiu BLANÍK ve znamení speciálních akcí. Každý všední den vyráží mezi posluchače Prázdninový krajánek Rádia BLANÍK, který se z každé své zastávky hlásí do vysílání. Páteční a sobotní večery jsou pak i letos ve znamení Prázdninové hospody na kolečkách. Grilovaná šunka zdarma, první sud piva taky zdarma, a k tomu soutěže o ceny a Blanická kapela.

Nová úprava loga Rádia BLANÍK v podání agentury Cream Prague

Nová úprava loga Rádia BLANÍK v podání agentury Cream Prague

Dalším programovým prvkem jsou české písničky ve vysílání. BLANÍK v létě zařazuje do programu české pondělky.

Každé prázdninové pondělí máme ten nejhezčí dárek pro všechny, kteří mají rádi právě české písničky. Hrajeme totiž celý den jenom hezky česky! Celý den bez jediné zahraniční písničky – takové je České prázdninové pondělí u nás na Rádiu BLANÍK,“ říká ředitel Rádia BLANÍK Dan Rumpík.

Od pondělí 9. července se v programu objeví i hodinový blok s názvem Letní diskotéka Rádia BLANÍK. Tu mohou posluchači slyšet každý den v pravé poledne, v pracovních dnech i o víkendu.

Každý den v pravé poledne servírovat vždy pět českých a světových disko-hitů pro vaši skvělou prázdninovou náladu. Hanka Zagorová, Michal David, Mirai, Kabát, Standa Hložek s Petrem Kotvaldem, Věra Špinarová, ale i Madonna, Boney M, Pet Shop Boys nebo Village People – to všechno v našem prázdninovém BLANÍKU o prázdninách uslyšíte,“ dodává Dan Rumpík.

Ilustrační foto k akci Prázdninová hospoda na kolečkách. Zdroj: fotobanka Shutterstock.com

Ilustrační foto k akci Prázdninová hospoda na kolečkách. Zdroj: fotobanka Shutterstock.com

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .