Rádio BLANÍK slibuje původní silvestrovský program

Blíží se Silvestr a Rádio BLANÍK připravilo pro posluchače původní silvestrovský program. „Na Rádiu BLANÍK rozhodně nechceme posluchače unavovat vtipy z internetu nebo reprízami zvukových záznamů humorných televizních scének… Také letos jsme připravili na celý den vlastní zábavný program,“ prozradil programový ředitel Daniel Rumpík.

Zdroj: fotobanka Shutterstock.com

Zdroj: fotobanka Shutterstock.com

Od brzkého rána se mohou posluchači těšit na výběr nejlepších historek a příběhů z listopadového pořadu Kronika Karla Vágnera ŽIVĚ. Za sestavením letošního blanického denního silvestrovského programu je několik dní usilovné práce. „Důkladně naposlouchat, vybrat, vyčistit od všech ruchů a sestříhat záznam z celého představení v Divadle U Hasičů sice vyžadovalo hodně času, ale rozhodně se to vyplatilo. Také letos zazní řada unikátních historek a veselého povídání, které vám zpříjemní poslední den tohoto kalendářního roku,“ doplnil Vladislav Slezák, marketingový ředitel Rádia BLANÍK.

A kdo vás v našem silvestrovském vysílání konkrétně pobaví? Kromě samotného Karla Vágnera to budou Miroslav Žbirka, Marcela Holanová, Peter Nagy, Jarda Hypochondr, Kamélie a také Igor Timko ze skupiny No Name. Máte se tedy skutečně na co těšit!

Od 17ti hodin vás pak i tentokrát čeká dvouhodinový sestřih těch nejlepších momentů z letošního Narozeninového koncertu Rádia BLANÍK na Konopišti. A hned poté odstartuje náš večerní silvestrovský program, kterým vás letos provedou moderátoři Vlasta Suk a Žaneta Filípková.

Nejprve vás čekají písničky na přání, během kterých zazní i 10 nejoblíbenějších, o které si posluchači v roce 2015 psali nejvíce. Přesně ve 21 hodin pak začne Česká silvestrovská diskotéka! A pozor – půlnocí to samozřejmě nekončí…

Přejeme Vám hezkého a veselého Silvestra 2015 s BLANÍKEM!

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: