Rádio BLANÍK poutá na vánoční program bez reklam

Také v letošním roce přicházíme v našem vysílání s tradičním dárkem. Po celé svátky u nás nezazní ani jedna reklama – od Štědrého dne až do Štěpána budou znít jen a jen písničky! Tak poutá nejposlouchanější regionální Rádio BLANÍK na svůj vánoční program.

Ilustrační foto - fotobanka Shutterstock

Ilustrační foto – fotobanka Shutterstock

Největším benefitem pro posluchače tak bude několik dní bez reklam. „Na Rádiu BLANÍK totiž stejně jako naši posluchači milujeme písničky, a právě o svátcích je ideální příležitost si je dopřát víc než kdykoliv předtím,“ prozradil programový ředitel Daniel Rumpík.

Navíc, po celý Štědrý den se budou na BLANÍKu hrát výhradně vánoční písničky. I tentokrát můžou posluchači popřát svým blízkým hezké Vánoce přes vysílání Rádia BLANÍK. .„Proč si jen psát SMS, když jim mohou své přání vzkázat přímo z jejich oblíbeného rádia? My jim k tomu navíc přidáme i hezkou vánoční písničku,“ doplnil Daniel Rumpík.

Součástí blanického vánočního vysílání budou také milé a zajímavé rozhovory s mnoha oblíbenými zpěvačkami a zpěváky. Jak prožívá Vánoce Hana Zagorová nebo Lucie Bílá? Co si nejvíce přeje Miroslav Žbirka a jak oslaví svátky Petr Janda nebo Petr Kolář? I jim bude patřit Štědrý den ve vysílání nejposlouchanějšího regionálního rádia.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: