Rádio BLANÍK o Velikonocích ve znamení české hudby i narozenin Zdeňka Svěráka

Velikonoce. Ilustrační foto Shutterstock.com

Velikonoce. Ilustrační foto Shutterstock.com

Nejposlouchanější regionální Rádio BLANÍK odhalilo své programové plány pro nejbližší dny. „Naším hlavním velikonočním dárkem je určitě ČESKÉ PONDĚLÍ, kdy budeme celý den hrát jenom hezky česky,“ říká ředitel stanice Dan Rumpík.

Tradičně se ve vysílání vystřídá řada hostů blízkých posluchačům Rádia BLANÍK – například Lucie Bílá, Michal Malátný, Aneta Langerová, Petr Janda, Michal David, Helena Vondráčková nebo Marie Rottrová.

Celé pondělí budeme navíc slavit 80tiny Zdeňka Svěráka. Připomeneme si legendární hlášky z jeho filmů i písničky, ke kterým napsal tak nádherné texty…. A navíc pro vás chystáme i exkluzivní narozeninový rozhovor s báječným člověkem, který oslovil miliony dětských i dospělých srdcí. A když se i vy přidáte coby gratulanti, ať už ve vysílání nebo na našem blanickém Facebooku, budeme samozřejmě jenom rádi,“ dodal šéf programu Rádia BLANÍK Dan Rumpík.

V pondělí 28. března startuje i avizovaný jarní seriál o českém pivu. Podrobněji jsme o tom psali v článku Rádio BLANÍK přinese o Velikonocích nový programový prvek – pivní seriál.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .