Radio 1 dnes přináší den s brazilskou hudební scénou

Po dnech s londýnskou, berlínskou, newyorskou, australskou, francouzskou, skandinávskou či kalifornskou hudební scénou přináší alternativní Radio 1 den s brazilskou hudební scénou. Uskuteční se dnes 23. února od 7 do 20 hodin.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Brazilská hudba není jen samba nebo Sepultura. Rozmanitost hudební historie největšího státu jihoamerického kontinentu je velmi široká. Můžeme vybírat z nabídky klasických zpěváků a zpěvaček, jako například Astrud Gilberto, zástupců bossa novy, ale i punku, který měl důležitou úlohu zejména v 80. a 90. letech minulého století,“ uvádí Klára Vlková z on-air produkce Radia 1.

V rámci CD nonstop se ve vysílání od 19 hodin objeví album hip-hop/hard corové kapely z Ria De Janiera Planet Hemp Os Cães Ladram Mas A Caravana Não Pára.

To nejlepší z hudební tvorby brazilských interpretů posluchačům zprostředkují Tadeáš Haager, Martin Mikuláš, Gadjo.cz & Babe LN a Douglas Arellanes.

Logo Dvojky Českého rozhlasu

Neukotvená Dvojka Českého rozhlasu ztrácí posluchače

Dvojka Českého rozhlasu se delší dobu potýká s odlivem posluchačů. Programová struktura i styl vysílání se navíc podobá regionálním stanicím. Pro stejnou skupinu posluchačů se tvoří velmi podobný program, ačkoli se charakterizují odlišně.

....

Moderátoři vysílají v tomto složení:
07:00-09:00 – Tadeáš Haager
09:00-12:00 – Martin Mikuláš (Estereo)
12:00-15:00 – Gadjo.cz + BLN
15:00-19:00 – Douglas Arellanes

Poznámka: Alternativní Radio 1 vysílá v Praze na 91,9 FM a v Plzni na 97,5 FM. Lze jej poslouchat i v jiných platformách a přes online stream a mobilní aplikace.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: