Rádia na Silvestra – hudební speciály, přebrepty a živé vstupy z oslav

Podobně jako na Štědrý den, také na Silvestra tradičně rádia nasazují mimořádný program. Poslední den v roce je ve znamení zábavy, pouštějí se do éteru přebrepty moderátorů a zprávařů, vysílají se speciální verze moderátorských show a hudebních speciálů a před půlnocí zahajují živé vstupy z center měst, kde se slaví vstup do Nového roku.

„Na Silvestra připravujeme silvestrovský speciál Best Of WOW! pánů Pokorného a Ondráčka. Večer pak Silvestr Nighr Fever by Djs Expresradia, tu nejlepší hudbu pro vaši party,“ říká Kateřina Adamová z ExpresRadia a podobně se vyjadřuje programový šéf Radia OK Daniel Rumpík: „Budeme mít dvouhodinové Písničky na přání a od 21 hodin máme pro naše posluchače připravenou speciální Česko-slovenskou diskotéku Rádia OK. Půjde o živé vysílání se spoustou písniček, rozhovorů s posluchači, přímými vstupy z našich měst a také spoustou překvapení.“

„Náš Silvestrovský program je vázán na skutečnost, že budeme příchod Nového roku slavit přímo na náměstích a v ulicích s našimi posluchači ve Valašském Meziříčí, Olomouci a Přerově. Už v bezprostředně předcházejících dnech budeme našim posluchačům rozdávat dárky spojené s tematikou Silvestrovských oslav s Radiem Apollo. Samotný silvestrovský program bude ve znamení velké československé diskotéky a živých vstupů z výše uvedených měst, přímo ve vysílání například odstartujeme ohňostroje,“ uvádí Jiří Matýsek z Radia Apollo.

„Rádio Haná chystá po obědě 100 největších hitů za rok 2007 v tradiční výroční hitparádě. Silvestra vysíláme živě. Přenášíme vstupy ze Silvestrovských akcí Rádia Haná a dvě sexy moderátorky se postarají o živé a věřím i zábavné vysílání přes půlnoc. Rádio Rubi bude během posledního dne v roce vysílat vtípky od posluchačů a nebude chybět celodenní kontaktní program. Večer vás pak čekají nejlepší živé koncerty roku od předních domácích a zahraničních hvězd. Po půlnoci pak taneční párty až do rána. Myslím, že si každý vybere,“ Merek Berger.

Netradiční program na Silvestra přichystalo rádio Bonton. „Kromě toho, že máme připravených 24 hodin skvělé pop-rockové hudby, bude každý vysílací blok tentokrát zcela v režii každého z moderátorů. Připravte se tedy na jejich osobitý humor,“ říká Markéta Herfortová, programová ředitelka rádia Bonton a Marcel Holý z Oldies Radia Olympic nabízí další Pražanům další možnost: „Na silvestrovský večer vám Oldies radio bude dělat společnost pro vaši soukromou silvestrovskou party. Od 20 hodin spustíme 6 hodinovou oldies party s hudbou 60. a 70. let.“

„Připravujeme bilanci letošního roku v jednotlivých tematických blocích, které se týkají života našich posluchačů (události v regionu, ČR i ve světě; sport, zábava, …) a dále Hitparádu TOP 50 největších hitů roku 2007 z playlistu Hitrádií, kterou jsme připravili společně s ex-členem Ready Kirken Michalem Hrůzou,“ říká Marcel Kotyk za síť Hitrádií.

„O Silvestru chystáme speciální program, který bude především o domácí zábavě v podobě sestřihu nejúspěšnějších přebrebtů mých kolegů, rozhovorů s hosty, kteří během roku 2007 navštívili Rádio Petrov. Pochopitelně o Silvestru. A kvalitním základem je vždy dobře vybraná hudba. Řekněme takové tradiční Best Of uplynulého roku, samozřejmě s ohledem na konzervativnější oldies profil naší stanice,“ dodává Pavel Kašpar za brněnské Radio Petrov.

Speciální program chystá pro své posluchače většina rozhlasových stanic. Redakce RadioTV vám přeje dobrou zábavu a vše nejlepší v Novém roce.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .