Do éteru se vrací Těžkej Pokondr

Jedna z nejslavnějších moderátorských legend v krátké historii soukromého rozhlasového vysílání v Česku se na podzim vrátí do rozhlasového éteru. Miloš Pokorný a Roman Ondráček jako Těžkej Pokondr chystají novou show na pražském Expresradiu. V jeho vysílání by se měli objevit počátkem září.

„Oproti dřevním dobám na Evropě2 jsme zestárli, tak bychom chtěli, aby humor byl jasný, občas trošičku na druhou. Nemusí to být třeskutá zábava. Samozřejmě nebudou chybět informace, které jsou nutné, aby posluchač dostal svůj pravidelný servis,“ nastínil Ondráček MF Dnes podobu nového pořadu, jehož název zatím Expres nechce zveřejnit. Ví se jen tolik, že show poběží každý všední den od 16 do 18 hodin.

Dvojice Těžkej Pokondr, která je v posledních letech známa spíše z hudební branže, se v rozhlasové branži uchytila počátkem devadesátých let ve slavné éře Radia bonton. Následovalo období jejich působení na Frekvenci 1 a největší slávy dosáhli v polovině devadesátých let na rádiu Evropa 2.

V dalších letech se Pokondr kromě vydávání desek věnoval rádiím z manažerských pozic, Pokorný šéfoval programu Evropy 2 a Ondráček plánoval její muziku, aby si počátkem nového tisíciletí vyzkoušeli stejné pozice na lokálním Expresradiu. Zde také Pokorný v roli Mišela Gošé řídil ranní show. Ranní show po roce skončila, stejně jako jeho působení ve funkci programového šéfa a do této role se Pokorný nevrací. „Pozice programového ředitele je obsazena, Miloš se vrací „pouze“ do éteru,“ tvrdí mluvčí stanice Linda Rainová.

„Část lidí je na nás zvyklá, další si nás ovšem vůbec nepamatují a nevědí, o co jde. Pamětníci vědí, že nemáme žádné hranice, ale rozhodně nechystáme žádný vulgár. Mělo
by to být příjemné odpoledne, a když bude zábavné, tím lépe. Ovšem nebudeme tlačit na pilu,“
dodává Ondráček.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .