Bitva o Expresradio pokračuje

Ani v pondělí se situace na Expresradiu neuklidnila. Výkonný ředitel je stále přesvědčen o tom, že Expres musí změnit formát, tým rádia pod vedením programového a hudebního ředitele změny odmítá. Přinášíme …Ani v pondělí se situace na Expresradiu neuklidnila. Výkonný ředitel je stále přesvědčen o tom, že Expres musí změnit formát, tým rádia pod vedením programového a hudebního ředitele změny odmítá. Přinášíme poslední vyádření výkonného ředitele Zdeňka Stehna a hudebního šéfa Romana Ondráčka.

Zdeněk Stehno: Situace není dramatická

Vážení, rád bych uvedl některé nesrovnalosti na pravou míru a k některým bych rád uvedl své stanovisko.

1. Ač to podle Vašich ohlasů tak vypadá, situace ani z daleka není tak dramatická. V Expresrádiu neprobíhá žádná revoluce, či válka mezi týmem a ředitelem. Ikdyž musím přiznat, že mírné rozpory v názorech na další vývoj zde existují a s některými lidmi společnou řeč teprve hledám.

2. Zůstaňte prosím soudní. Expres je prostě rádio s nulou posluchačů a žádné infantilní nesmysly, jako jsou petice, či dokonce demonstrace to nemohou změnit. Proto na mě také působí spíše komickým dojmem.

3. O změny ve vysílacím schématu jsem požádal ty samé lidi, které tady tak hájíte. Otázkou však zůstává, jestli jsou schopni a především ochotni vyrovnat se se současným vkusem pražských posluchačů.

4. Věřím, že když se rozumně zamyslíte, dojdete k závěru, že nastal čas ukončit tuto přehnanou a naprosto zbytečnou hysterii.

Děkuji za pochopení a mějte se hezky

Zdeněk Stehno

Výkonný ředitel Expresradia

Roman Ondráček: Muziku neměňme!!!

Má reakce je velmi krátká a doufám, že jasná. Dohoda s výkonným ředitelem panem Stehnem o změně hudebního formátu je nesmyslná a pro mne NEPŘIJATELNÁ. Jakákoliv změna hudebního vysílání za mého působení na Expresradiu je VYLOUČENA. Navíc nevidím jediný důvod. Naopak. Mezeru vidím v propagaci a PR, což je práce právě pana Stehna.
Vaší podpory si vážím a děkuji za ni, a na rozdíl od pana Stehna mně nepřipadá infantilní a už vůbec ne komická.

Závěrem: Nechci věřit, že vkus pražských (českých) posluchačů je opravdu takový, jak ukazují tzv. výsledky Mediaprojektu.

Roman Ondráček (Rambal Košé)

Šéf hudby Expresradia

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .