Macek a Něrgešová od pondělí na Frekvenci 1

Tým nejposlouchanější rozhlasové stanice na našem trhu posílil o dvě nové osobnosti. Od prvního května nahradí Lucii Výbornou na pozici moderátorky pořadu Titulní strana Laďka Něrgešová a zcela nový pořad pod názvem Milujte svého milionáře bude moderovat bývalý vysoký funkcionář ODS Miroslav Macek.

Laďka Něrgešová uvede svou první Titulní stranu na
Frekvenci 1 v pondělí 1. května od 9 hodin. „Chceme především provokovat a překvapit. A tak náplň naší primetimové show Na titulní straně budou vedle skvělé muziky nově tvořit především ostré názory posluchačů i celebrit na cokoliv aktuálního. Je to ideální příležitost pro tak výrazného moderátora, jakým je právě Laďka Něrgešová,“ uvádí Barbora Tachecí, programová ředitelka Frekvence 1.

„Chci do nové Titulní strany dát všechnu svoji energii a vytvořit show, o které se bude mluvit,“ říká Laďka Něrgešová. Titulní strana na Frekvenci 1 se vysílá každý všední den mezi devátou a desátou ranní.

Ve stejný den jako Něrgešová se na vlnách Frekvence 1 poprvé objeví také kontroverzní politik Miroslav Macek. „Miroslav Macek je fenoménem nejen české mediální scény,“ uvádí Barbora Tachecí, ředitelka programu Frekvence 1. „Má dost peněz a neskrývá to, má
ostré názory a provokuje – ideální typ na doplnění našeho ranního týmu.“

A jak své působení komentuje sím Macek? „Psal jsem sloupky do novin, mnoho let publikuji komentáře na svém internetovém serveru a rádio mě ohromně láká – Frekvence 1 je navíc skvělé rádio. Víte, já už se nebojím nikoho, a tak si můžu dovolit říkat věci, které třeba i někoho naštvou.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .