AZ Rádio změní název na Rock Max

Zlínské AZ Rádio, které používá slogan 1. rockové rádio na Moravě, prohloubí svou vazbu na rockovou muziku. Nově se totiž bude jmenovat Rock Max. Vyplývá to z tiskové zprávy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Společně se změnou názvu by pravděpodobně měla proběhnout také úprava programu rádia, protože RRTV schválila i úpravu licenčních podmínek.

Žádost licencované společnosti AZ Média, a.s. o změnu názvu stanice a licenčních podmínek Rada pro rozhlasové a televizní vysílání schválila na svém posledním výjezdním vysílání, které se konalo právě ve Zlíně. Nový název stanice bude Rock Max, podrobnosti o schválené změně licenčních podmínek zatím zjišťujeme. Vedení AZ Rádia potvrdilo, že informaci o schválení žádosti neoficiální cestou obdrželo, ale jakékoliv podrobnější vyjádření poskytne až po přijetí oficiálního rozhodnutí.

Zmiňovaná změna licenčních podmínek je pouze organizační záležitostí. Podle současného znění licenčních podmínek připravovala program pro licencovanou společnost AZ media, a.s. firma AZ Rádio, s.r.o. Nově bylo schváleno, že si celý program bude licencovaná společnost vyrábět sama.

AZ Rádio svým signálem z Tlusté Hory pokrývá střední a východní Moravu, dokrývače má ve Vsetíně a v Brně. Podle průzkumu poslechovosti RadioProjekt jej denně poslouchá 59 tisíc lidí a alespoň jednou týdně si jej naladí 123 tisíc posluchačů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .