Soutěž RadioTV: Tipuj poslechovost a vyhraj svoje rádio!

Dnes je poslední možnost soutěžit! Nápad vyhlásit soutěž v tipování poslechovosti vznikl už v prvních letech života serveru RadioTV. Dosud k tomu nedošlo, protože buď nebyly k dispozici žádné ceny pro vítěze nebo do toho přišly jiné, tehdy důležitější akce. Přiznivé okolnosti se sešly a RadioTV vyhlašuje historicky první tipovací soutěž na výsledky poslechovosti rádií, které budou zveřejněny přesně za dva týdny, tedy 8. listopadu. Odměnou pro tři nejlepší je vlastní rádio zdarma.

Server RadioTV připravil pro své čtenáře soutěž v tipování výsledků týdenní poslechovosti (weekly reach). Pokud se chcete zúčastnit, vyplňte soutěžní formulář a odešlete ho. Vybrali jsme 3 celoplošné a 7 regionálních rádií, jejichž týdenní poslechovost můžete tipovat. Vkládejte celá čísla v tisících, tedy pokud tipujete 2 miliony posluchačů, napište 2000. Vítězem bude soutěžící, jehož průměr odchylek od oficiálních výsledků zveřejněných 8. listopadu bude nejmenší.

Jak najdete v podrobných podmínkách soutěže, jejichž odsouhlasení je podmínkou účasti v soutěži, tipovat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé serveru RadioTV a to pouze jednou. Vítěz získá možnost zdarma provozovat svoje vlastní rádio ve verzi Medium, druhý v pořadí ve verzi Lite a třetí nejlepší ve verzi Mini. Samozřejmostí jsou propagační předměty RadioTV – klíčenky, magnetické nálepky, atd.

Pravidelným čtenářům to jistě nemusím připomínat, ale předchozí výsledky a trendy týdenní poslechovost najdete v sekci Poslechovost. Jak je uvedeno v pravidlech, soutěže se nemohou účastnit osoby v zaměstnaneckém nebo smluvním poměru, přímém či nepřímém, ke společnosti LIMEMEDIA, STEM/MARK, a.s., MEDIAN s.r.o., GfK Praha, s.r.o., MEDIA MARKETING SERVICES a.s. a REGIE RADIO MUSIC spol. s r.o. Odpovědi na otázky o vašem věku, kraji, ve kterém žijete a oblíbené stanici, nejsou podmínkou účasti v soutěži, ale budeme rádi, když je vyplníte. Za redakci RadioTV přeji hodně štěstí při tipování.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .