RRTV v termínu licenční podmínky nezveřejnila

Dnes vyprší roční lhůta, kterou Rada pro rozhlasové a televizní vysílání stanovila svému Úřadu pro zveřejnění licenčních podmínek všech rozhlasových stanic. RRTV o zveřejnění licenčních podmínek rozhodla v srpnu loňského roku na základě posouzení Ústavu státu a práva a Právnické fakulty Masarykova univerzity v Brně. Na utřídění a sjednocení dokumentů byla stanovena roční lhůta. (více viz RRTV zveřejní licenční podmínky všech rádií)

„RRTV uložila Úřadu zveřejnit licenční podmínky všech rádií do jednoho roku tj. do 24. srpna 2005. V současné době Úřad chystá zveřejnění tak, aby nejpozději do 24.8.2005 byly všechny licenční podmínky (včetně všech jejich změn) k dispozici na www stránkách RRTV,“ řekl RadioTV v červenci vedoucí Úřadu RRTV Petr Bartoš.

UPDATE: Přestože RRTV dala svému Úřadu pro setřídění a zveřejnění sedmdesáti dokumentů nečekaně dlouhou lhůtu a vedoucí Úřadu ještě nedávno dodržení termínu přislíbil, do půlnoci 24. serpna podmínky zveřejněny nebyly. Požádali jsme o vysvětlení předsedu RRTV a vedoucího Úřadu RRTV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .