Prázdninové víkendy na Rádiu BLANÍK přináší více písniček a méně reklam

Pro své posluchače připravilo Rádio BLANÍK na prázdninové měsíce překvapení v podobě vysílání bez reklam – od pátečního poledne do nedělní 12. hodiny nezazní ani jedno komerční sdělení.

Atmosféra na Konopišti v rámci narozeninového koncertu Rádia BLANÍK 2017. Foto: Rádio BLANÍK

Atmosféra na Konopišti v rámci narozeninového koncertu Rádia BLANÍK 2017. Foto: Rádio BLANÍK

Rádio BLANÍK už řadu let mezi 10. a 11. hodinou každý den nabízí vysílání bez reklam, hodina „Hezky česky a bez reklam“ patří k oblíbeným programovým prvkům rádia. Ty nadále pokračují. Během letního vysílání však rozšiřuje stanice podíl vysílání bez reklam. V praxi se jedná o 48 hodin bez jediné reklamy, což pro posluchače znamená více písniček v éteru

Rádio BLANÍK dělá svým posluchačům už více než osmnáct let radost výběrem těch nejoblíbenějších písniček. A o letošních prázdninách jich zahrajeme ještě mnohem víc,“ říká programový ředitel Daniel Rumpík, který zároveň poděkoval všem reklamním partnerům. „Vysílat dva dny bez reklam samozřejmě znamená i nemalé přesuny a úpravy – vážíme si toho, že se to celé i s přispěním a pochopením našich partnerů a kolegů podařilo.“

Dva dny v kuse bez jediné reklamy si užívají posluchači každý prázdninový víkend. Pokaždé tak Rádio BLANÍK zařazuje do programu spoustu písniček navíc: „Každý týden v tuto dobu vybíráme písničky, které se vztahují k nějakému tématu. Jeden týden hrajeme například ty nejznámější letní písničky, jindy dáme prostor hvězdám blanického Konopiště nebo výběru písní od oceněných Českých slavíků,“ prozrazuje něco z prázdninové kuchyně Rádia BLANÍK hudební ředitel Dušan Kotora.

Vysílání Rádia BLANÍk navíc během letních měsíců doplňují další programové prvky – jedním z nich je Hospoda na kolečkách, každý pátek a sobotu rádio přiveze posluchačům vychlazené pivo Braník, grilovanou šunku a řadu dalších pochutin. Nedílnou součástí léta jsou „prázdninoví krajánci“, redaktoři rádia se vydávají po republice a seznamují s nimi posluchače. Na cesty se denně po 15. hodině vydává i Miroslav Táborský v pravidelném pořadu „Na cestách s BLANÍKEM“.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .