Ilona Csáková zamířila za mikrofon Rádia BLANÍK – servíruje Písničky vašeho života

S příchodem nového školního roku připravilo Rádio BLANÍK nový hudební pořad, jehož průvodkyní je známá zpěvačka Ilona Csáková. Důležitou součástí pořadu jsou vzpomínky posluchačů, kteří připojují své příhody spojené s písničkou.

radio-blanik-651

Hlavní náplní pořadu „Písničky vašeho života“ jsou příběhy posluchačů a vzpomínky, které se vážou k jejich významným životním událostem: „Vybaví se vám při nějaké písničce vzpomínka na svatbu, maturitní ples nebo první rande? Anebo si čas od času broukáte melodii písně, která byla slyšet každý den na pláži, kde jste před deseti lety trávili svoji nejkrásnější dovolenou? Každý z nás má nějakou písničku svého života!

Na webových stránkách Rádia BLANÍK mají posluchači možnost uvést příběh a písničku. Tým rádia zajímá rovněž fakt, proč je daná písnička pro posluchače zajímavá a na co si při jejím poslechu vzpomenou. A nemusí se jednat jen o známé skladby, zaznít totiž mohou i takové skladby, které jste z rádia už nějaký čas neslyšeli.

Nový pořad „Písničky vašeho života“ měl premiéru v sobotu 9. září úderem 11. hodiny dopolední. Svůj prostor dostane každý týden ve stejném čase. Průvodkyní je populární česká zpěvačka Ilona Csáková, jež není za mikrofonem žádným nováčkem, na brněnském Rádiu Petrov moderovala pořad „Československá diskotéka“.

Každý z nás má nějakou tu písničku, která ho provází po celý život. Někdy je to melodie, pár slov textu nebo velký hit. Říká se, že nejlépe dokáže zachytit okamžik vůně. S písničkami to funguje ale úplně stejně,“ uvedla v premiérovém vydání pořadu moderátorka Ilona Csáková. První díl byl výjimečný, své příběhy vyprávěli ti, které dobře znáte z vysílání Rádia BLANÍK.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .