Alternativní Radio 1 připravuje zpravodajství z Festivalu krátkých filmů Praha

Programově alternativní Radio 1 bude v rámci Festivalu krátkých filmů Praha vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude vysílat v průběhu konání festivalu od 17. do 20. ledna, dvakrát denně – vždy v 11 a 16 hodin.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Třináctý ročník Festivalu krátkých filmů Praha se uskuteční v kině Světozor a Pilotů od 17. do 21. ledna. Přehlídka, pořádaná organizátory Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, představí desítky snímků.

Diváci je uvidí v již tradičních sekcích – v mezinárodní soutěži, v přehledovém programu aktuálních českých filmů nebo v sekci experimentálních filmů Labo či v noční Brutal Relax Show.

Do programu budou také zařazeny sekce věnované významným režisérským osobnostem, národním kinematografiím, významným festivalům zaměřeným na krátkometrážní tvorbu či žánrově laděné programy. Letos je novinkou soutěžní sekce českých krátkých filmů, které vznikly v uplynulém roce.

Zpravodajský servis Radia 1 přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na filmy a doprovodné akce festivalu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky:,