Čas pořádá akci „Bezpečně a bez pokut

cas_semaforAž pět tisíc na ruku a kupu dárků k tomu, to vše můžete vyhrávat ve vysílání Rádia Čas.

Od úterý 6. dubna probíhá v odpoledním vysílání Rádia Čas soutěž – vyjíždí mobilní autoservis Rádia Čas, hraje se od pondělí do čtvrtka v čase 15-16. V tomto čase se musíte dostavit na určené místo, zde vám bude zkontrolován stav vozidla školeným technikem, dostane se vám i úpravy a vyčištění interiéru, doplnění povinné výbavy a další zajímavé dárky (zmiňme například sluneční brýle či parkovací hodiny + alkometr). Informace o aktuálním stanovišti se dozvíte před začátkem akce ve zpravodajství.

PSALI JSME: S jarem nastupují Chalupáři

V dubnové pátky bude hlídkovat i „hodný passat“ Rádia Čas. Slušné řidiče bude odměňovat. Zastaví-li vás hlídka Rádia Čas, budete mít v pořádku povinnou výbavu a navíc znát heslo dne (to uslyšíte ve vysílání), dostáváte 5 tisíc korun. Více informací o povinné výbavě uslyšíte od pondělí do čtvrtka ve vysílání Rádia Čas.

K TÉMATU: Rádio Dálnice je od včerejšího dne skutečností

Jste-li z Ostravska a máte příjemné vystupování se znalostí angličtiny na komunikativní úrovni, můžete se stát moderátorem dopravního Rádia Dálnice. Životopisy s ukázkou projevu v češtině a angličtině (ve formátu mp3) můžete v případě zájmu zasílat na cahlova@casradio.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .