V září odstartuje nová internetová televize – TYVi

tyvilogomale9. září odstartuje nová česká internetová televize TYVi. Tato televize se bude od ostatních lišit zejména tím, že bude vysílat výhradně vlastní tvorbu, která bude stavbou podobná tvorbě klasické televize.

TYVi bude cílit zejména na mladé publikum (15 – 35 let) a od začátku chce nasazovat 15 premiérových dílů týdně. „Náš vztah k divákům a k interaktivitě naprosto přesně vystihuje slogan „tvoje televize, ty víš!“. Divák je pro nás tou nejdůležitější osobou, protože bez něho nemáme důvod existovat. To si bereme k srdci a naši diváci, kterým budeme říkat Tývíci budou mít možnost vyjádřit se co se jim líbí nebo ne a jejich kritiku budeme brát vážně, budou moci komunikovat s každým členem týmu a pokud budou chtít, mohou se zúčastnit i natáčení – jak před kamerou, tak za kamerou,“ píše se dále v tiskové zprávě.

První konkrétní informace o programu zveřejní TYVi v srpnu.

tyvi

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. apeiron

    Nevím,takových televizí je tu více,například Boom Tv nebo Bedna Tv.I ony vysílají výhradně svoji tvorbu ale mě tedy nenadchly.Trochu lepší je asi Boom TV,kde se občas dá nějaký ten magazín i koukat.Bedna je o ničem,trapné rádoby vtipné pořady jako např. Výchovna.Myslím že teenageři se raději podívají na Youtube nebo na film,než na nějakou netovou tv.Zatím je tedy úroveň našich netových tv nízká,možná že tato nová TYVi laťku alespoň trochu pozvedne…

  2. BillyChapel

    Plně souhlasím s předchozím komentářem. Bohužel ani tato nová internetová televize patrně nebude žádným průlomem. Jedná se o amatérské tvůrce a část z nich v čele s Jakubem Vanišem nemá příliš dobrou pověst. Sám Jakub Vaniš nějaký čas vystupoval jako hvězdička konkurenční internetové televize MUVI, kde byl nucen odejít v okamžiku, kdy kradl technologie a informace, aby se mohl následně odtrhnout a pustit se do tohoto internetového projektu. Za jeho jednáním stála patrně snaha stát se velkým šéfem a to se mu u TýVí podařilo. Dalším z „ředitelů“ je režisér jednoho slabě průměrného amatérského filmu Drsný sever. Jestli toto má být záruka kvalitní tvorby, pak je čas sbalit kufry a táhnout jinám. Raději si ale před dalšími soudy počkám na první videa a pořady. Jako prorok zde říkám, že se velice obávám z možných krádeží nápadů a formátů, které TýVí nasadí. Dále bude velký otazník nad udržitelností slibovaného množství pořadů. Tvůrci si nechali dostatek času, aby nastřádali něco málo do zásoby, ale nevěřím tomu, že by průběžně dokázali pořady v přesných termínech doplňovat. Bude to patrně věc nezisková a tedy ne příliš motivační. V tuto chvíli se ale jedná o velice slibně nafouknutou bublinu.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: