Nový hit na internetu – trapné rodinné fotografie

havajmalaČas od času se na celosvětové síti objeví webové stránky, které se nečekaně stanou návštěvnickým šlágrem. Nejnověji to je blog, na nějž lze umístit rodinné fotografie, které se vyznačují silnou dávkou nechtěné komiky.

Noviny The Daily Telegraph informovaly, že stránky awkwardfamilyphotos.com generují měsíc po svém spuštění více než 2 miliony přístupů denně. Podmínkou vložení vlastních fotografií je jejich neohrabané nebo trapně vtipné zachycení. Podle Mikea Bendera, který webovou stránku založil spolu s kamarádem, spisovatelem Doughem Chernackem z Los Angeles, doufali, že se jejich počin stane „veřejnou oslavou neohrabanosti“. Rozhodně prý ale neměli v úmyslu ponížit ty, kteří jsou zachyceni na fotografiích. Ne všechny zaslané snímky se ale na webovou stránku dostaly. „Jedna žena nám zaslala snímek svého porodu do vody. Byla toho názoru, že je to ošemetný záběr. Nás to dost vyvedlo z míry,“ konstatoval Bender.

Mezi fotkami se objevuje i jedna starší fotografie, o níž se na webu vedou diskuze, zda jde o rodinu bývalého prezidenta George W. Bushe.

Web už má také svůj fanklub na sociální síti Facebook, který už má více než 32 tisíc členů.

bush

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: