Logitech představil internetové „tranďáky“

logitechperexmalyFOTO UVNITŘ – Společnost Logitech na veletrhu IFA 2009 představila dvě novinky – internetová rádia, která ke svému provozu nepotřebují počítač. Napsal o tom web Technet.cz.

Přes rádia Logitech Squeezebox Radio a Logitech Squeezebox Touch lze poslouchat internetová rádia, dostanete se přes ně na last.fm, Facebook, Flickr a Touch má dotykový display. Připojují se k internetu přes wi-fi, nebo kabelem.

Logitech Squeezebox Radio se na trhu objeví v nejbližší době a jeho cena se bude pohybovat kolem 4 a půl tisíce korun. Radio vypadá jako radiobudík, má barevný display, na němž se zobrazují přebaly alb, loga dané stanice a textové informace o přehrávané skladbě.

Logitech Squeezebox Radio
Logitech Squeezebox Radio

Logitech Squeezebox Touch se začne prodávat od listopadu. Jeho cena zatím není stanovena, ale bude vyšší než u Radia. Přední stranu Touch tvoří téměř výhradně dotykový display (uhlopříčka 11,7 cm). Touch narozdíl od Radio nemá zabudované reproduktory. Touch má vestavěný USB port pro připojení externího disku a slot na SD karty. Samozřejmě i z těchto pamětí lze načítat hudbu nebo fotografie, které Logitech zobrazí či přehraje.

Logitech Squeezebox Touch
Logitech Squeezebox Touch

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .