RadioTV hledá externí redaktory

Internetový magazín RadioTV.cz hledá externí redaktory. Pokud máte přehled v některé z mnoha oblastí elektronických médií, ovládáte alespoň průměrně českou gramatiku a větnou stavbu a máte chuť předávat informace čtenářům zavedeného magazínu, jste právě ten, koho hledáme. Měsičně si tak můžete přivydělat několik tisíc korun.

Nejdříve jedno upozornění. Nenabízíme zaměstnání a práci na hlavní úvazek. Nebudeme za vás platit zdravotní a sociální pojištění. Nenabídneme vám samostatnou kancelář, vlastní notebook, mobilní telefon a firemní vozidlo. Nabízíme slušné honoráře za odevzdané a zveřejněné články s mediální tématikou.


Co tedy potřebujeme: Autory, kteří podle svých možností jednou mesíčně nebo i třikrát týdně připraví pro RadioTV vlastní původní článek v běžném rozsahu dva až pět tisíc znaků včetně mezer. Iniciativa a samostatná práce je vítána, ale samozřejmě můžeme úkolovat a zadávat konkrétní témata k zpracování. Máme zájem o čistě regionální redaktory, kteří dvakrát do měsíce přinesou informace ze svého regionu, ale i o specialisty v oblastech od rozhlasové reklamy přes programová schémata až po technické aspekty digitálního vysílání. Pokud něčemu rozumíte, zkuste nám to nabídnout. Ideálními kandidáty jsou studenti žurnalistiky či novináři z regionálních či všobecných periodik, kteří si chtějí přivydělat, ovšem to neznamená, že ostatní nemají šanci.


Co nepotřebujeme: Opravdu nemusíte mít vysokoškolské žurnalistické vzdělání ani dlouholetou praxi, i když samozřejmě ani jedno není překážkou. Stačí když budete mít co nabídnout, ochotu učit se a chuť do práce.


Co nabízíme: Zajímavou práci, možnost profesního růstu a takové ty běžné věci. Za jeden článek si můžete vydělat od 400 do 800 Kč, vše závisí na jeho délce, kvalitě, zajímavosti a dalších aspektech. A pokud jste dočetli až sem, tak popřu výše uvedené upozornění. Pokud budete opravdu dobří, můžeme vám časem nabídnout i to zaměstnání a práci na hlavní úvazek. 


Takže pokud máte zájem, pište na adresu redakce@radiotv.cz. Ideálním obsahem mailu je stručný životopis, ukázka nějaké své starší práce a zkušební článek na aktuální téma z oblasti rozhlasového nebo televizního vysílání. Forma není rozhodující, ideální pro začátečníky je klasický zpravodajský článek nebo rozhovor. Recenze, analýza či komentář jsou přece jen určeny zkušenějším.


 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .