Diskuze

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12
Autor Tema: DANCERADIO.cz
Stifaaa
Registrovaný
Příspěvků: 31
PostRe: DANCERADIO.cz
on: January 7, 2010, 19:39

Více info o počátku nové éry dance radia na : http://www.super-radio.cz/index.php?sekce=new&id=1660

Matyas
Registrovaný
Příspěvků: 236
PostRe: DANCERADIO
on: January 7, 2010, 18:58

Jak člověk hnedka nečte příspěvky – tak jak je hned po přečtení vyveden z omylu viz.Leden přinesl moderátorské přesuny v rádiích – pokud z níže uvedeného fora je faktem pakt mezi DJ a DanceRadiem – jsem velice potěšen – a tak konečně se všem lidičkám milující ryze taneční tvorbu splní sen a myslim i celému vedení _DanceRadia A hlavně Lumíru Skokakovi,který mi před dvěma lety říkal na Silvestru – že pokud do roka nebudou v éteru ,tak odstoupí(samozřejmě jsme to brali v legraci) – sice se to ještě o nějakej čas protáhlo – ale nakonec se to podařilo velká gratulace – a mnoho úspěchů v tomto poněkud zatuchlém Českém éteru.

Matyas
Registrovaný
Příspěvků: 236
PostDanceRadio+DJRadio
on: January 7, 2010, 18:43

Něco na tom je – zrušené sety zDJ se přesunuly na DanceRadio – ale jinak playák – mají v tomto rázu i jiné stanice formátu DanceRadia – jako například u nás dosti známé Německé Sunshine-live http://www.sunshine-live.de/ – i když k tomuto DanceRadiu – trocha cesty ještě zbývá.

PV
Registrovaný
Příspěvků: 81
PostDANCERADIO.cz
on: January 7, 2010, 14:59

Už jste viděli programové schéma platné od pondělí 11/1/2010 ?

je to víc než jasné ve srovnání s aktuálním článkem o radiu DJ na tomhle webu :o))….

http://www.danceradio.cz/program_schema.jsp?name=program_schemata

Matyas
Registrovaný
Příspěvků: 236
Postre:Milda Vokáč??
on: January 5, 2010, 17:53

Myslim – že uvádí s Dr.Bubnem na Radiu Hey každou středu Sexík Live – jako dřív na DanceRadiu.

*Beny*
Registrovaný
Příspěvků: 17
PostRe: DANCERADIO.cz
on: January 5, 2010, 09:57

Nevíte kam zmiznul Milda Vokáč? By to v posledni době muj nejoblíbenější moderátor,a je fuč,. Jako určitě je dobře, že v týmu přibyla žena,ale je škoda, že skončil :-(

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: DANCERADIO.cz
on: October 7, 2009, 21:49

To není až tak pravda, sice klesají Digi TV nejspíše platící abonenti, ale netroufl bych si tvrdit, že klesají neplatící diváci, ti spíše stoupají. A sice to asi nevydrží věčně,ale ty zmíněné slovenské stanice nejspíše vědí proč to dělají ! Ostatně do dvou let přejde na THOR celé UPC Direct. Pokud si dnes nechává někdo dělat STA ze satu, zcela běžně zahrnuje pozici 1°W. Dokonce se o 1°W hovoří jako o druhé nejvýznamější pozici. Ovšem samozřejmě priority se lety mění. Pokud víme, tak pozice 23,5°E byla ještě nedávno zcela bezvýznamná a programy, které na ní dnes jsou byly na 28,2°že. Po té se odstěhovaly na 23,5°E s to nejen programy z 28,2°, ale dokonce i ty z 19,2°E aby vzápětí po vyhlášení toho, že 23,5°E bude nejvýznamnější došlo k tomu, že se začaly vracet zpátky na 19,2°E viz. Eurosport(český). Na víc začíná vznikat další velmi důležitá pozice, kde už jsou slovenské a české programy v provozu v HDTV a to Ámos 4°W. A ještě si dovolím připomenout, že těch pozic, kde je něco slovenského nebo českého je podstatně více. Například televize Fashion,(česky)(16°E) že. Nebo již nevysílající slovenská rozhlasová stanice RTI, ta také nebyla na 23,5°E a nakonec zařvala na slovenský jazykový zákon, ne na to, že by neměla posluchače. Dokonce i na Hotbirdu (13°E) bylo svého času české rádio vysílající z Brna (TWR). Na Telstaru 15°W byly dlouho v češtině přístupné přenosové kanály UPC Direct. A Evropskou televizi EbS vysílající v češtině najdeš zase na Síriu na 5°E. Takže si opravdu myslím, že v dnešní není nutné spoléhat se na nějakou dominanci Astry 23,5, motory jsou levné, přijímače s nimi zachází zcela automaticky, multifocusy při použítí pro STA jsou také dobré. Takže jistě 23,5°E má asi nejvější zásah. Ale nepodceńoval bych rozhodně ani jiné pozice. Tedy raději, vůbec na nějaké, nežli vůbec nikde.

PV
Registrovaný
Příspěvků: 81
PostRe: DANCERADIO.cz
on: October 7, 2009, 20:06

Citace od: Jose October 2, 2009, 22:35
….ale je možné použít TELENOR tj. THOR, kde je již 5 slovenských rozhlasových stanic dostupných volně.

Jenomže na tyto družice má naladěn akorát klesající počet zákazníků DIGI TV. Smyslupná je spíš Astra 23° kde je CSlink/Skylink.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: DANCERADIO.cz
on: October 2, 2009, 22:35

Také nevím, proč česká rádia ignorují neustále satelitní vysílání ? Je to celkem běžná věc. Je pravda, že v satelitním příjmu stále zaostáváme za Němci nebo Poláky. Nic méně díky zpackané DVB-Talizaci se u nás opravdu příjem ze satu docela rozjel, tedy zněkolikanásobil. Sice třeba v Praze to nevychází nejlépe asi 20% pro DVB-S a asi 80% pro DVB- T jenže tam si na tom dali záležet a tam se jim DVB-Talizace povedla. Opakem můžu jmenovat Liberec a dám ruku do ohně za to, že je to zde minimálně 50% DVB-S : 50% DVB-T, pokud už není DVB-S ještě více. Takže zajisté vysílání v DVB-S má význam. A rozhodně je to levnější nežli nějaký Mux. A ještě to může být levnější. Není nutné použít předraženou ASTRU, ale je možné použít TELENOR tj. THOR, kde je již 5 slovenských rozhlasových stanic dostupných volně. Z Astry tam přešla např. slovenská stanice RADIO EXPES. A je tam třeba dosti dobré sportovní rádio HORNET, my obdobné v ČR nemáme. Takže by to ani nebyla tak vyloženě špatná společnost.

PV
Registrovaný
Příspěvků: 81
PostDANCERADIO.cz -naplňuje "wir sind unter euch" :o)
on: October 2, 2009, 00:07

Jsem rád že z rádia není samohrajka bez moderátorů jako třeba Fun1 nebo slovenské GoDJ.I když i ne/sporadicky moderované by to bylo lepší než psedorádia z éteru. Jen dostupnost je obecně na tak dobré rádio stále dost omezená, možná by bylo na místě zauvažovat nad satelitem. Sice FM to není ale penetrace satelitů je už poměrně velká a satelitní příjímač jen pro tuner už taky není extra drahý špás. Myslím že přes satelit by bylo vysílání stále levnější než uvažované vysílání v muxu 4 (teda neuvažuju že by zůstal v podobě třech vysílačů s minivýkonem jako je dnes).

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12