Diskuze

Strana: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Autor Tema: DANCERADIO.cz
PV
Registrovaný
Příspěvků: 84
PostZlaťáky
on: April 5, 2012, 22:35

„nulté“ vydání legendárních Zlaťáků přinesl dosavadní rekord v poslechovosti online 152 najednou. Vyvíjí se to dobře, „lajků“ (podotýkám NEKOUPENÝCH,jak se to dnes běžně dělá !) má rádio na facebooku už 570. To je na čtvrtý den regulérního vysílání při konkurenci na netu i v éteru slušné. Uvidíme kam se to posune. Zda se posune na nejúspěšnější netové rádio jako kdysi DR ….. Až mě napadá začít zaznamenávat statistiky jako při začátku Dance radia… :o). Srovnávat s jinými netovými rádii (třeba 4U, Dechovka, Seejay, Clubradio) a online poslechovostí vybraných terestických (včetně DR)

ale ještě k tématu Dance radio. Co mě poslední dobou odrazuje. Pominu-li že se radio z inovátora stalo brzdou například v oblasti DAB vysílání (fuj!), tak ráno mizerný výkon moderátora s věčným „počkejte si“ (prý jako odborník mluví i do koncepce rádia….proto to asi tak vypadá…. oproti němu doslova ZLATÁ Radka na RZP ) a přimíchávání alternativní music, která nemá rovný beat a dost vysoké bpm. Kdybych si chtěl totiž naladit Radio 1 nebo Expres tak vím jak. A pak večer od 18:00 už jen zhaslo…. Jen neživé a nebo neposlouchatelné (rozuměj velmi specifické) speciály. Stačily by 2-4 týdně a ne až 1-4 denně. Raději kdyby tam byl aspoň některé dny večer a víkendy někdo naživo (někdo kdo by dokázal vzbudit aspoň trochu kladné emoce jako má talent Luboš N.)…. Možná to vypadá primitivně, ale v tomto smyslu jednoduchá/primitivní rádia osloví evidentně mnohem víc lidí.V ČR určitě a pochybuju že mimo Česko je to jinak. A nemyslím si že taková rádia poslouchají nějací křupani. Respektivě jejich podíl není vyšší než u nějakých rádií s rádoby vysokou image typu R1. Tolik dobře míněné rady k DR, tedy k rádiu jemuž jsem věnoval v posledních 7 letech dost energie.

PV
Registrovaný
Příspěvků: 84
Postinfo k RZP odjinud
on: April 3, 2012, 18:17

http://mam.ihned.cz/c1-55282590-internetove-radio-zlata-praha-zavedlo-moderovane-vysilani

PV
Registrovaný
Příspěvků: 84
PostZlatá Praha forever, 2.
on: April 3, 2012, 17:18

…nechápů proč to cpete tady do DR diskuze

protože založit novou diskuzní skupinu tady nejde jen tak – se musí požádat někdo ze serveru a ještě jsem se k tomu nedostal. Taky rozmýšlím jestli to má v dnešní době FB smysl. Čtenost a význam Radiotv.cz v branži je taky o dost nižší než před 7 lety.

Jestli má někdo právo psát do diskuze k Dance radiu cokoliv tak nejspíš já, protože jsem před skoro 7 lety diskuzi k DR tady na tom webu založil. Řekl bych že jsem DR tenkrát dost pomohl. Teď už to nepotřebují a já už jsem taky trochu jinde (ale DR nezatracuju, ani tím že nazývám některé věci na DR pravým jménem)
Vtipné je že mi tenkrát podobně zapšklí nepřející lidé psali o nesmyslnosti srovnání poslechovosti DR s jinými rádií také.

PULSE
Registrovaný
Příspěvků: 2
PostRe: DANCERADIO.cz
on: April 3, 2012, 16:12

Citace od: PV April 3, 2012, 15:37

mám z reakce dojem, že si nějaká potrefená husa z DR udělala novou registraci sem

Sorry žádná potrefená husa jen jsem zde nikdy nepsal tak proto nový..
o RZP jsem se dočetl na jiným fóru(trance.cz) a tam bylo myslím dosti nezávislých informaci ke zpuštění k 21.3.
ovšem nechápů proč to cpete tady do DR diskuze.
Srovnávat jablka s hruškami se nedá… to ví i děti ve školce..
Ano každý nějak začíná záleží jak je na začátek připraven, asi když půjdeš na nákup do obchodu tak si 100% sebou vezmeš peníze nebo kreditku a nebudeš koukat na pokladní jako vyoraná myš..se slovy „sorry jsem tady poprvé přístě si prachy vemu“
Toliko srovnámi se spuštěním vysílání RZP

PV
Registrovaný
Příspěvků: 84
PostZlatá Praha forever :o)
on: April 3, 2012, 15:37

…oldies radio pro důchodce a nikoli pro mladé. Pro těch v průměru 50 posluchačů online / 24 hodin to mohli spustit někde v garáži. A hlavně znčku má registrovanou Media Bohemia takže až to nedejbože rozjedou do roka stejně je MMS schlamstne a nebo jim vypálí pokutu za zneužití značky (kož když to tak budou mrvit jako doposud)

mám z reakce dojem, že si nějaká potrefená husa z DR udělala novou registraci sem (první příspěvek a taková zapšklá nenávistná reakce…., no, to ale můj problém není). Pro puboše, kteří před 5-15 lety byli ještě na houbách to rádio primárně fakt není, Tedy mírně retro je, evidentně je to ale cílem jak získat prvotní zájem – a já přeji jim ať se jim to podaří. Jistě se bude radio vyvíjet. Důchodcema bych prvotní cílovku 20-40let, který si RZP ještě pamatují, rozhodně nenazýval. Být po prvním moderovaném dnu na cca 45% maximální poslechovosti už zavedeného Radia4U není dle mě špatné. Uvidíme z delšího horizontu. Ohledně značky fakt nevím do jaké míry to mají vyřešené a jak a kdo je financuje nevím. zpočátku jsem si dokonce myslel, že je to akce Media Bohemia (ale asi ne, byli by spíš na AB radio než na play.cz). Momentálně mají 76 posluchačů online. dnešní top poslechovost byla za Luboše dopoledne. Co si pamatuju na DR ještě jen na netu, tak měli top poslechovost až odpoledne, ale RZP zatím klasicky dopoledne jako jiná rádia..

PULSE
Registrovaný
Příspěvků: 2
Postparodie - ZLATA PRAHA
on: April 3, 2012, 12:01

to PV: nevim jestli považuješ tuto parodii na rádio jako konkurenci DR
spíše bych to viděl v internetových rádiích jako konkurenci RADIO4U.
To že tam vysílá Luboš a že to nese značku Zlatá Praha z toho ještě nedělá rádio a jak jsem vypozoroval z prvního poslechu jestli budou chtít dosáhnou alespon poslechovosti Radia4U (cca 250 online posluchačů) budou muset hodně zapracovat a opustit amatérské vody. V současné době se to jeví spíše jako oldies radio pro důchodce a nikoli pro mladé. Pro těch v průměru 50 posluchačů online / 24 hodin to mohli spustit někde v garáži. A hlavně znčku má registrovanou Media Bohemia takže až to nedejbože rozjedou do roka stejně je MMS schlamstne a nebo jim vypálí pokutu za zneužití značky (kož když to tak budou mrvit jako doposud)

PV
Registrovaný
Příspěvků: 84
Postzlatapraha.cz - pecek jako z melounu
on: April 3, 2012, 08:38

Bonton už byl pro mě mimo i s „nezastavitelným pokrokem“. A asi to lze podle poslechovosti říct i obecně. Co říkáte na novou konkurenci DR? Jakou má šanci? Řekl bych že šanci má. Teď když DR dává přednost takovým moderátorům jako David „počkejte si“ Salomon na rozdíl od Luboše Nováka (nejspíš byl pravý důvod vyhození že je podle Lagardere na cílovku starý). Ale to je jen kamínek v mozaice, celkově zřejmě DR míří někam k rádiu „centrum“ (něco ala Expres) s lomenými beaty atp.

FM
Registrovaný
Příspěvků: 85
PostBonton
on: April 2, 2012, 22:14

Už to, že původní stránka byla asi zrušena. Ale vznikla i stánka – Chceme zpět starý bonton(38 fan), která má víc fandů než oficiální stránky(33). I když ono stejně od poprocku stejně inklinoval k popu. Ale CC formát už mají stejně rozebraní jiní hráči – Impuls, Blaník, kteří ho léta konstruovali, Lagardere s tímto nemá zkušenosti, odhaduju, že to bude osud starého radia Hey v Čechách, možná proto radši bonton semtam dá zahraniční skladbu, i když pan Škoda říkal, že česky budou hrát víc než konkurence. Nepředpokládám, že s tím nějak prorazí, zvláště na chatrné síti, jen se schovají svým formátem do CC skupiny, aby to bylo pro zadavatele reklamy přehlednější, z poprocku byli chudáci asi zmatení.

beat
Registrovaný
Příspěvků: 66
PostNový Bonton
on: April 2, 2012, 19:00

Na facebook strankach noveho Bontonu byla dosti negativni kritika,sup cenzura,byla smazana :-)Gratuluji..

_Ovi
Registrovaný
Příspěvků: 90
PostAť žije Dance radio
on: April 1, 2012, 09:50

Ano, je to pořádná facka. Žádné příjemné překvapení se zatím nekoná. Pan Škoda dostál svému jménu. Dnešní dopolední vysílání na 99,7 s Robertem Chocholou zavání parodií. Lagardère má v tuto chvíli jedinou z mé strany akceptovatelnou stanici – Dance radio.
http://oviradio.ic.cz/

Strana: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12