Diskuze

Strana: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Autor Tema: DANCERADIO.cz
PV
Registrovaný
Příspěvků: 81
PostZlatá Praha forever :o)
on: April 3, 2012, 15:37

…oldies radio pro důchodce a nikoli pro mladé. Pro těch v průměru 50 posluchačů online / 24 hodin to mohli spustit někde v garáži. A hlavně znčku má registrovanou Media Bohemia takže až to nedejbože rozjedou do roka stejně je MMS schlamstne a nebo jim vypálí pokutu za zneužití značky (kož když to tak budou mrvit jako doposud)

mám z reakce dojem, že si nějaká potrefená husa z DR udělala novou registraci sem (první příspěvek a taková zapšklá nenávistná reakce…., no, to ale můj problém není). Pro puboše, kteří před 5-15 lety byli ještě na houbách to rádio primárně fakt není, Tedy mírně retro je, evidentně je to ale cílem jak získat prvotní zájem – a já přeji jim ať se jim to podaří. Jistě se bude radio vyvíjet. Důchodcema bych prvotní cílovku 20-40let, který si RZP ještě pamatují, rozhodně nenazýval. Být po prvním moderovaném dnu na cca 45% maximální poslechovosti už zavedeného Radia4U není dle mě špatné. Uvidíme z delšího horizontu. Ohledně značky fakt nevím do jaké míry to mají vyřešené a jak a kdo je financuje nevím. zpočátku jsem si dokonce myslel, že je to akce Media Bohemia (ale asi ne, byli by spíš na AB radio než na play.cz). Momentálně mají 76 posluchačů online. dnešní top poslechovost byla za Luboše dopoledne. Co si pamatuju na DR ještě jen na netu, tak měli top poslechovost až odpoledne, ale RZP zatím klasicky dopoledne jako jiná rádia..

PULSE
Registrovaný
Příspěvků: 2
Postparodie - ZLATA PRAHA
on: April 3, 2012, 12:01

to PV: nevim jestli považuješ tuto parodii na rádio jako konkurenci DR
spíše bych to viděl v internetových rádiích jako konkurenci RADIO4U.
To že tam vysílá Luboš a že to nese značku Zlatá Praha z toho ještě nedělá rádio a jak jsem vypozoroval z prvního poslechu jestli budou chtít dosáhnou alespon poslechovosti Radia4U (cca 250 online posluchačů) budou muset hodně zapracovat a opustit amatérské vody. V současné době se to jeví spíše jako oldies radio pro důchodce a nikoli pro mladé. Pro těch v průměru 50 posluchačů online / 24 hodin to mohli spustit někde v garáži. A hlavně znčku má registrovanou Media Bohemia takže až to nedejbože rozjedou do roka stejně je MMS schlamstne a nebo jim vypálí pokutu za zneužití značky (kož když to tak budou mrvit jako doposud)

PV
Registrovaný
Příspěvků: 81
Postzlatapraha.cz - pecek jako z melounu
on: April 3, 2012, 08:38

Bonton už byl pro mě mimo i s „nezastavitelným pokrokem“. A asi to lze podle poslechovosti říct i obecně. Co říkáte na novou konkurenci DR? Jakou má šanci? Řekl bych že šanci má. Teď když DR dává přednost takovým moderátorům jako David „počkejte si“ Salomon na rozdíl od Luboše Nováka (nejspíš byl pravý důvod vyhození že je podle Lagardere na cílovku starý). Ale to je jen kamínek v mozaice, celkově zřejmě DR míří někam k rádiu „centrum“ (něco ala Expres) s lomenými beaty atp.

FM
Registrovaný
Příspěvků: 85
PostBonton
on: April 2, 2012, 22:14

Už to, že původní stránka byla asi zrušena. Ale vznikla i stánka – Chceme zpět starý bonton(38 fan), která má víc fandů než oficiální stránky(33). I když ono stejně od poprocku stejně inklinoval k popu. Ale CC formát už mají stejně rozebraní jiní hráči – Impuls, Blaník, kteří ho léta konstruovali, Lagardere s tímto nemá zkušenosti, odhaduju, že to bude osud starého radia Hey v Čechách, možná proto radši bonton semtam dá zahraniční skladbu, i když pan Škoda říkal, že česky budou hrát víc než konkurence. Nepředpokládám, že s tím nějak prorazí, zvláště na chatrné síti, jen se schovají svým formátem do CC skupiny, aby to bylo pro zadavatele reklamy přehlednější, z poprocku byli chudáci asi zmatení.

beat
Registrovaný
Příspěvků: 66
PostNový Bonton
on: April 2, 2012, 19:00

Na facebook strankach noveho Bontonu byla dosti negativni kritika,sup cenzura,byla smazana :-)Gratuluji..

_Ovi
Registrovaný
Příspěvků: 90
PostAť žije Dance radio
on: April 1, 2012, 09:50

Ano, je to pořádná facka. Žádné příjemné překvapení se zatím nekoná. Pan Škoda dostál svému jménu. Dnešní dopolední vysílání na 99,7 s Robertem Chocholou zavání parodií. Lagardère má v tuto chvíli jedinou z mé strany akceptovatelnou stanici – Dance radio.
http://oviradio.ic.cz/

beat
Registrovaný
Příspěvků: 66
PostRadio Bonton,nový Blaník
on: April 1, 2012, 09:32

A skupina Lagardére nam zprasila dalsi stanici spolecne s panem Skodou,gratuluji,mame tu novy Bonton = nový Blaník.Chce se me zvracet z ceskeho eteru.

PV
Registrovaný
Příspěvků: 81
PostRadio Zlatá Praha je zpět
on: March 26, 2012, 08:44

Luboš Novák je zpět v éteru (na netu) – http://www.zlatapraha.cz

-Beny-
Registrovaný
Příspěvků: 8
PostRe: DANCERADIO.cz
on: February 9, 2012, 20:32

Dneska jsem po dlouhé době z Dance radia přeladil na Seejay radio. A musím říct, že dopoledne, když jsem poslouchal, hráli fakt dobře. Navíc jsem si všiml, že tam jsou někteří bývali moderátoři z Dencka :-)

Matyas
Registrovaný
Příspěvků: 236
PostRe: DANCERADIO.cz
on: January 20, 2012, 09:14

Každé pracovní ráno – až do poledních hodin opravdový otřes,co se tu hraje – samé remixy pecek,které vc drtivé míře za nic nestojí + songy,které rotují v častých relacích a tvorba po vzorech(E2 aj.) -pevně věřím,že alespon odpolko a večer z příchodem děvčat do studia – dělá člověku radost z poslechu tanečního Rádia – tak at to vydrží – v opačném případě by to byla opravdová škoda!

Strana: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12