Diskuze

Strana: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Autor Tema: DANCERADIO.cz
PV
Registrovaný
Příspěvků: 84
PostRe: DANCERADIO.cz
on: November 8, 2018, 23:52

tak koukám sukces jak stehno : za II+III/2018 Danceradio 13 tis.denní a 20 týdenní poslechovost – to je teda v denní poslechovosti nárůst 30 % od minula …to abych se styděl že jak je nespravedlivě haním …teda spíš se mě chce škodolibě dodat že poslucghači ocenili že tam ten týpek, kterej to měl pozvednout,už není… :-)

Matyas01
Registrovaný
Příspěvků: 202
PostRe: DANCERADIO.cz
on: November 8, 2018, 20:08

Osobně, pro mě tato stanice není vůbec šálkem kávy. Při namátkovém nalazení, slýchám jen tupé, odporné bzíky, jekot, apod. Ten titul Dance je nesmysl, měli by přijít s novým, který by vystihoval jasně jejich počínání. Jenže je chaos všude kolem nás, tak se nic nezmění. O nesmyslnosti některých vstupů, co tím chtěl autor říci, se zmiňovat raději nebudu, to je kapitola sama pro sebe. Takže, abych to shrnul. Pokud chceme poslouchat kvalitní PURE EDM a přitom si zachovat smysluplně rozumnou mysl. V rozhlasovém éteru ji v ČR nenalezneme! Zatím funguje Internet a popř. zajímavé akce s betelnou porcí podmanivé taneční tvorby, která v nás zanechá nepošramocenou stopu, kterou uvítají naše neporušené hudební vjemy. Poslouchejme, navštěvujme a sdílejme tvorbu, která člověka formuje a má nám co sdělit i říci, aby zanechala člověka člověkem, nikoli produktem a konzumentem odpadkového koše.

PV
Registrovaný
Příspěvků: 84
PostRe: DANCERADIO.cz
on: November 8, 2018, 15:04

Fleischmannova vizitka profesionality přehledně: analýza poslechovosti (počet v tisících tak jak jsem to v rychlosti našel
I+II/2012 : 24 denní 50 týdenní (to ještě dobíhalo renomé po „amatérech“ z firmy CZC
II+III/2013 : 19 denní 41 týdenní poslechovost
I+II/2014 : 13 denní 28 týdenní
I+II/2016 : 8 denní 15 týdenní
I+II/2017 : 13 denní 29 týdenní (následoval update s DJ Roxtarem atp.)
I+II/2018 : 10 denní – 19 týdenní

PV
Registrovaný
Příspěvků: 84
PostDANCERADIO
on: November 8, 2018, 10:50

to jsem zvědavej na výsledky, kam to DJ Roxtar a podobný týpci pod vedením managerky Maureryové dopracovali : minule, za první pololetí 2018 byla poslechovost 10 tis včera a 19 zaposledních 7 dní (Fleismann přebíral radio s dvojnásobnou poslechovostív obou ukazatelech).
No hlavně že „ještě více akcentujíí současné trendy žánry na elektronické taneční sceně.“, rozdíl bude asi ten, že pokud jejich znělkový song Hey Boy Hey Girl https://www.youtube.com/watch?v=cW2bqBhP4AA nasbítral za 12 milionů shlédnutí za 9 let (a to je ještě vlasně dost popík) tak třeba remake Popcornu ve stylu Danceradia od CZC nasbíral stejně resp. víc za pouhé DVA roky https://www.youtube.com/watch?v=I3sKIV6KugA

Matyas01
Registrovaný
Příspěvků: 202
PostRe: DANCERADIO.cz
on: July 14, 2017, 12:32

Myslím, že je to z důvodu napadení licenčního řízení na frekvenci 102.4mhz konkurenčním projektem, v Brně vysílajícím. Tudíž do vyřešení tohoto sporu Danceradio nemůže řádně spustit vysílání.

Pingu
Registrovaný
Příspěvků: 1
PostRe: DANCERADIO.cz
on: July 12, 2017, 18:15

Netuší někdo co je s vysílačem na 102.4 FM v Brně?
Již delší dobu je vypnutý :(

Matyas
Registrovaný
Příspěvků: 236
PostRe:Zlatá Praha
on: April 9, 2012, 08:40

Při včerejším vydání pilotního pořadu hitparády ODC top 50 – v poslechovosti po 21h – RZP předstihla 4U – takže potencionál v této stanici je a nejen ve večerním čase a přeji jim to – i já s touto stanicí dříve vyrůstal a program se také začíná postupně pilovat k lepšímu projevu.
Jinak souhlas s Josem – že Lagardere – tu zatím potopila vše,co by jí bránilo v odlivů posluchačů její prémiové značky Atrapa 2.Snad se najde i na Severu nikdy grupa nadšenců,která by oživila Triangl a vůbec stanice,které pod tlakem mediálních skupin či pod nátlakem nechtěně skončili.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: DANCERADIO.cz
on: April 8, 2012, 01:52

Prostě jednoduše řečeno, Lagerdere zničili další osobitou stanici. U Trianglu to udělali tak, že k tomu použili tehdejší RRTV, která jim žrala z ruky. Když dnes již tuto možnost neměli a dnešní RRTV je tak nežere, použili metodu pomalejší, ale v konečném důsledku stejně výkonnou. Napřed DR vnutili svoji reklamu z RRM. Pak je převzali pod svá křídla. Stáhli tohoto průkopníka DAB/DAB+ z vysílání v DAB/DAB+ a pak jim jednoduše změnili program. No a je to. Co by Lagardere neudělali pro svou hvězdu E2, že ? Bylo potřeba jim odstranit z cesty Triangl. Tak se odstranil. Bylo třeba jim odstranit z cesty DR. Tak se odstranilo. Pro Lagardere v ČR, žádný problém. Tečka.

-Beny-
Registrovaný
Příspěvků: 8
PostRe: DANCERADIO.cz
on: April 7, 2012, 09:55

Přispěju taky svou troškou, jako posluchač, který ladil Dance od července 2005. Mě na Dance bavila hudba, hity starší, novější, které nikde nehráli, přátelsky ladění moderátoři, kteří by – hlavně na počátku vysílání udělali pro posluchače téměř cokoliv a to se mi strašně líbilo. Postupným zprofesionalizováním rádia však toto ubývalo a hudba se postupně změnila až to postupně zašlo tam kde to je. Asi přirozený vývoj v tomto byznise. Od té doby jsem bohužel nenašel nějakou plnou náhrašku, který by hrála tak dobře jako kdysi DR (ani Seejay bohužel není tak dobrý jak jsem si zprvu myslel). Zkoušel jsem i Zlatou prahu, ale ta mě vůbec neoslovila. Prostě mi ten výběr hudby nesedí, navíc Novák a Stratilová rozhodně nepatřili k mým oblíbencům.

FM
Registrovaný
Příspěvků: 85
PostRe: DANCERADIO.cz
on: April 6, 2012, 00:44

RZP jsem neznal, při reinkarnaci, jsem si vzpomněl na začátky Fajnradia, které to chvíli ještě drželo a přišel jsem na to, čím se chtělo rádio Dance zabývat. Proto se mi intuitivně nezdálo. No a posluchačská odezva RZP mluví za vše, ti to poznali a poznají, kdo to umí dělat.

Ještě k tomu moderování – někdy mám chut na primitivní kecy, jindy R1.

PULSE – Důchodce bych sem netahal, ale ta analogie se oldies má něco do sebe: 60′- energické, ale zněli zastarale už v devadesátých letech. 90′ dance- další taková energická vlna, pro mě se to zdá moderní ale už taky tomu běží 3.desetiletí a pro pubertáky to zní jako 60′, proto si myslím, že je to víceméně už uzavřená kapitola, o to víc jsem rád když se tím někdo zkušený zabývá RZP(a ne pofiderně DR), Na DR nebyl ani 90′, ani dnešní dance, takže ani posluchači. Bylo tam nějaké přechodné období, nebo nějaky menšinový dance v tom vidím tu poslechovost, proto jsem nechápal, že jsi „PV“ zpochybnoval její výsledky a ne radio, ale ani tak to neznamená, že bych DR nekomu nepřál, jak si možná myslíš. 90′ měly nějaký svůj střední proud a nějakou elektroniku(RZP). Dnešní doba taky má obyčejný pop a elektroničtější směr (Helax). A přijde mi, že DR je falešná náhražka pro posluchače RZP.

Strana: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12