Diskuze

Strana: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Autor Tema: DANCERADIO.cz
Matyas01
Registrovaný
Příspěvků: 200
PostRe: DANCERADIO.cz
on: July 14, 2017, 12:32

Myslím, že je to z důvodu napadení licenčního řízení na frekvenci 102.4mhz konkurenčním projektem, v Brně vysílajícím. Tudíž do vyřešení tohoto sporu Danceradio nemůže řádně spustit vysílání.

Pingu
Registrovaný
Příspěvků: 1
PostRe: DANCERADIO.cz
on: July 12, 2017, 18:15

Netuší někdo co je s vysílačem na 102.4 FM v Brně?
Již delší dobu je vypnutý :(

Matyas
Registrovaný
Příspěvků: 236
PostRe:Zlatá Praha
on: April 9, 2012, 08:40

Při včerejším vydání pilotního pořadu hitparády ODC top 50 – v poslechovosti po 21h – RZP předstihla 4U – takže potencionál v této stanici je a nejen ve večerním čase a přeji jim to – i já s touto stanicí dříve vyrůstal a program se také začíná postupně pilovat k lepšímu projevu.
Jinak souhlas s Josem – že Lagardere – tu zatím potopila vše,co by jí bránilo v odlivů posluchačů její prémiové značky Atrapa 2.Snad se najde i na Severu nikdy grupa nadšenců,která by oživila Triangl a vůbec stanice,které pod tlakem mediálních skupin či pod nátlakem nechtěně skončili.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: DANCERADIO.cz
on: April 8, 2012, 01:52

Prostě jednoduše řečeno, Lagerdere zničili další osobitou stanici. U Trianglu to udělali tak, že k tomu použili tehdejší RRTV, která jim žrala z ruky. Když dnes již tuto možnost neměli a dnešní RRTV je tak nežere, použili metodu pomalejší, ale v konečném důsledku stejně výkonnou. Napřed DR vnutili svoji reklamu z RRM. Pak je převzali pod svá křídla. Stáhli tohoto průkopníka DAB/DAB+ z vysílání v DAB/DAB+ a pak jim jednoduše změnili program. No a je to. Co by Lagardere neudělali pro svou hvězdu E2, že ? Bylo potřeba jim odstranit z cesty Triangl. Tak se odstranil. Bylo třeba jim odstranit z cesty DR. Tak se odstranilo. Pro Lagardere v ČR, žádný problém. Tečka.

-Beny-
Registrovaný
Příspěvků: 8
PostRe: DANCERADIO.cz
on: April 7, 2012, 09:55

Přispěju taky svou troškou, jako posluchač, který ladil Dance od července 2005. Mě na Dance bavila hudba, hity starší, novější, které nikde nehráli, přátelsky ladění moderátoři, kteří by – hlavně na počátku vysílání udělali pro posluchače téměř cokoliv a to se mi strašně líbilo. Postupným zprofesionalizováním rádia však toto ubývalo a hudba se postupně změnila až to postupně zašlo tam kde to je. Asi přirozený vývoj v tomto byznise. Od té doby jsem bohužel nenašel nějakou plnou náhrašku, který by hrála tak dobře jako kdysi DR (ani Seejay bohužel není tak dobrý jak jsem si zprvu myslel). Zkoušel jsem i Zlatou prahu, ale ta mě vůbec neoslovila. Prostě mi ten výběr hudby nesedí, navíc Novák a Stratilová rozhodně nepatřili k mým oblíbencům.

FM
Registrovaný
Příspěvků: 85
PostRe: DANCERADIO.cz
on: April 6, 2012, 00:44

RZP jsem neznal, při reinkarnaci, jsem si vzpomněl na začátky Fajnradia, které to chvíli ještě drželo a přišel jsem na to, čím se chtělo rádio Dance zabývat. Proto se mi intuitivně nezdálo. No a posluchačská odezva RZP mluví za vše, ti to poznali a poznají, kdo to umí dělat.

Ještě k tomu moderování – někdy mám chut na primitivní kecy, jindy R1.

PULSE – Důchodce bych sem netahal, ale ta analogie se oldies má něco do sebe: 60′- energické, ale zněli zastarale už v devadesátých letech. 90′ dance- další taková energická vlna, pro mě se to zdá moderní ale už taky tomu běží 3.desetiletí a pro pubertáky to zní jako 60′, proto si myslím, že je to víceméně už uzavřená kapitola, o to víc jsem rád když se tím někdo zkušený zabývá RZP(a ne pofiderně DR), Na DR nebyl ani 90′, ani dnešní dance, takže ani posluchači. Bylo tam nějaké přechodné období, nebo nějaky menšinový dance v tom vidím tu poslechovost, proto jsem nechápal, že jsi „PV“ zpochybnoval její výsledky a ne radio, ale ani tak to neznamená, že bych DR nekomu nepřál, jak si možná myslíš. 90′ měly nějaký svůj střední proud a nějakou elektroniku(RZP). Dnešní doba taky má obyčejný pop a elektroničtější směr (Helax). A přijde mi, že DR je falešná náhražka pro posluchače RZP.

PV
Registrovaný
Příspěvků: 81
PostZlaťáky
on: April 5, 2012, 22:35

„nulté“ vydání legendárních Zlaťáků přinesl dosavadní rekord v poslechovosti online 152 najednou. Vyvíjí se to dobře, „lajků“ (podotýkám NEKOUPENÝCH,jak se to dnes běžně dělá !) má rádio na facebooku už 570. To je na čtvrtý den regulérního vysílání při konkurenci na netu i v éteru slušné. Uvidíme kam se to posune. Zda se posune na nejúspěšnější netové rádio jako kdysi DR ….. Až mě napadá začít zaznamenávat statistiky jako při začátku Dance radia… :o). Srovnávat s jinými netovými rádii (třeba 4U, Dechovka, Seejay, Clubradio) a online poslechovostí vybraných terestických (včetně DR)

ale ještě k tématu Dance radio. Co mě poslední dobou odrazuje. Pominu-li že se radio z inovátora stalo brzdou například v oblasti DAB vysílání (fuj!), tak ráno mizerný výkon moderátora s věčným „počkejte si“ (prý jako odborník mluví i do koncepce rádia….proto to asi tak vypadá…. oproti němu doslova ZLATÁ Radka na RZP ) a přimíchávání alternativní music, která nemá rovný beat a dost vysoké bpm. Kdybych si chtěl totiž naladit Radio 1 nebo Expres tak vím jak. A pak večer od 18:00 už jen zhaslo…. Jen neživé a nebo neposlouchatelné (rozuměj velmi specifické) speciály. Stačily by 2-4 týdně a ne až 1-4 denně. Raději kdyby tam byl aspoň některé dny večer a víkendy někdo naživo (někdo kdo by dokázal vzbudit aspoň trochu kladné emoce jako má talent Luboš N.)…. Možná to vypadá primitivně, ale v tomto smyslu jednoduchá/primitivní rádia osloví evidentně mnohem víc lidí.V ČR určitě a pochybuju že mimo Česko je to jinak. A nemyslím si že taková rádia poslouchají nějací křupani. Respektivě jejich podíl není vyšší než u nějakých rádií s rádoby vysokou image typu R1. Tolik dobře míněné rady k DR, tedy k rádiu jemuž jsem věnoval v posledních 7 letech dost energie.

PV
Registrovaný
Příspěvků: 81
Postinfo k RZP odjinud
on: April 3, 2012, 18:17

http://mam.ihned.cz/c1-55282590-internetove-radio-zlata-praha-zavedlo-moderovane-vysilani

PV
Registrovaný
Příspěvků: 81
PostZlatá Praha forever, 2.
on: April 3, 2012, 17:18

…nechápů proč to cpete tady do DR diskuze

protože založit novou diskuzní skupinu tady nejde jen tak – se musí požádat někdo ze serveru a ještě jsem se k tomu nedostal. Taky rozmýšlím jestli to má v dnešní době FB smysl. Čtenost a význam Radiotv.cz v branži je taky o dost nižší než před 7 lety.

Jestli má někdo právo psát do diskuze k Dance radiu cokoliv tak nejspíš já, protože jsem před skoro 7 lety diskuzi k DR tady na tom webu založil. Řekl bych že jsem DR tenkrát dost pomohl. Teď už to nepotřebují a já už jsem taky trochu jinde (ale DR nezatracuju, ani tím že nazývám některé věci na DR pravým jménem)
Vtipné je že mi tenkrát podobně zapšklí nepřející lidé psali o nesmyslnosti srovnání poslechovosti DR s jinými rádií také.

PULSE
Registrovaný
Příspěvků: 2
PostRe: DANCERADIO.cz
on: April 3, 2012, 16:12

Citace od: PV April 3, 2012, 15:37

mám z reakce dojem, že si nějaká potrefená husa z DR udělala novou registraci sem

Sorry žádná potrefená husa jen jsem zde nikdy nepsal tak proto nový..
o RZP jsem se dočetl na jiným fóru(trance.cz) a tam bylo myslím dosti nezávislých informaci ke zpuštění k 21.3.
ovšem nechápů proč to cpete tady do DR diskuze.
Srovnávat jablka s hruškami se nedá… to ví i děti ve školce..
Ano každý nějak začíná záleží jak je na začátek připraven, asi když půjdeš na nákup do obchodu tak si 100% sebou vezmeš peníze nebo kreditku a nebudeš koukat na pokladní jako vyoraná myš..se slovy „sorry jsem tady poprvé přístě si prachy vemu“
Toliko srovnámi se spuštěním vysílání RZP

Strana: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12